"Studnia w necie - to niczym faraon na skuterze" - Józek z Korfantowa, luty 2006.

strict warning: Declaration of views_handler_filter_node_status::operator_form() should be compatible with views_handler_filter::operator_form(&$form, &$form_state) in /home/epoezjap/domains/studnia.org.pl/public_html/modules/views/modules/node/views_handler_filter_node_status.inc on line 13.
Początek Koniec Program
0:00 1:00 Country: "Country jest dobre" (powtórka)

Powtórka audycji niedzielnej.

1:00 2:00 Sylwia i Maciej Miłkowscy: "Mól książkowy" - powtórka

Rozmowy o nowościach książkowych i wydarzeniach literackich plus stałe kąciki: „Tanie Czytanie” o literackich wspaniałościach, które udało się kupić nie drożej niż za dychę, „Ars Poetica” o ulubionych wierszach i „Turniej Garbusów” o nagrodach literackich.

2:00 6:00 Evergreeny, riddimy i covery

Od anielskich chórów w muzyce dawnej po diabelskie wycia heavy-metalowców - ale wyłącznie utwory znane z licznych, nieraz baaardzo odmiennych, wykonań. Kwadrans przed każdą okrągłą godziną rozlegnie się nasz dzisiejszy pała pluj.

6:00 8:00 Morning pride, czyli jak tu wstać, żeby się nie przewrócić

Program dobroczynny, mający na celu wspomożenie słuchaczy muszących wstać do szkoły lub pracy i ustrzeżenie ich przed samobójem już na początku dnia. O 6.45 i 7.45 może się pojawić nasz dzisiejszy pała pluj.

8:00 13:00 Mieszaniec

Muzyka, jaką lubi Dyrektor Muzyczny naszej radiostacji. Gatunkowo bardzo różna, ale z przewagą rocka i trochę ambitniejszego popu.
- ok.8.45, 9.45, 10.45, 12.45 Nasz pała pluj
(Piosenki rzadko obecne w innych stacjach radiowych, których niesłuchanie niesłychanie negatywnie wpływa na siły witalne narodu, stan kultury fizycznej i rozrodczość, wybiera Fabian Bogdański).

- ok. 11.00 Zwierzyniec
(Ojczym Pro jako wcielenie Michała Sumińskiego kontynuuje dzieło swego wielkiego poprzednika. Żadne zwierzę nie ucierpiało przy nagrywaniu kolejnych odcinków, choć wizerunek niejednego to i owszem).

13:00 15:00 Dokumenty poproszę

Dokumentalne dźwięki z dawnych lat i bardzo stara muzyka.
- ok.13.45, 14.45 Nasz pała pluj
(Piosenki rzadko obecne w innych stacjach radiowych, których niesłuchanie niesłychanie negatywnie wpływa na siły witalne narodu, stan kultury fizycznej i rozrodczość, wybiera Fabian Bogdański).
- ok. 14.00 Przynoszę
(Kącik reportaży – starych i nowych, długich i krótkich, lekkich i „głębokich”, ale nigdy nijakich).

 

15:00 18:30 Ckliwa dynamika

M. in. piosenka autorska, aktorska i poezja śpiewana. Dla sentymentalnych, romantycznych i lirycznych.
- ok. 15.30 Pocztówka dźwiękowa
(Coś pomiędzy programami typu „no comments”, a tzw. pasmami kontemplacyjnymi. Nawet montaż ograniczony do niezbędnego minimum, żeby nie narzucać interpretacji tego, co słyszycie. Czyste dźwięki, czyli rzeczywistość komentuje się sama. A wyobraźnia pracuje :-).
- ok. 16.30 Obczyzna-polszczyzna
(Ucz, ucz, ucz się polskiego! Aga Wro i nasze wspólne problemy językowe).
- ok. 17.30 Audiobook plus autokomentarz
(Autorzy – lub wyręczający ich aktorzy - czytają książki, o których pisarze jednocześnie opowiadają Ojczymowi Prowadzącemu).

18:30 19:30 MacGyver i Pippi - dla dorosłych i dla dzieci

Zdecydowanie więcej Pippi niż MacGyvera. Dla tych, którzy jeszcze są dziećmi, albo już je mają. Albo i jedno, i drugie :-). Dzieciom ułatwi zaśnięcie, dorosłym da do myślenia

19:30 20:30 Tomasz Konopiński: "Audycja na temat"

Autorskie spojrzenie na świat warszawskiego muzyka, poety, dziennikarza i wędrowca. Przed wysłuchaniem należy skonsultować się z lekarzem lub kosmonautą.

20:30 0:00 My story, your story... History!

Jak to dawniej w „Studni” bywało, czyli fragmenty audycji sprzed lat.