"Studnia w necie - to niczym faraon na skuterze" - Józek z Korfantowa, luty 2006.

Wszystko jest folkiem, sobota 22 październiczenia, g. 19, niedziela 23 październiczenia, g. 24

  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_user_name::value_submit() should be compatible with views_handler_filter_in_operator::value_submit($form, &$form_state) in /home/epoezjap/domains/studnia.org.pl/public_html/modules/views/modules/user/views_handler_filter_user_name.inc on line 143.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_user_name::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/epoezjap/domains/studnia.org.pl/public_html/modules/views/modules/user/views_handler_filter_user_name.inc on line 143.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/epoezjap/domains/studnia.org.pl/public_html/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.

Z okazji Nobla dla Dylana posluchamy sobie tegoż Dylana trochę, ale też podumamy o literaturze ustnej i o literaturze na wsi. Co się czytało po skubaniu gęsi? Przy czym ludzie płakali w długie zimowe wieczory? Odpowiedź już dziś u nas. Tymczasem Szymek wybiega myślami już w przyszłość. Myślami już jest na cmentarzu. Ale spoko, nic mu nie jest, po prostu będzie trochę piosenek o przemijaniu i marności świata tego, bo Szymek na cmentarz wybierać się śpiewać. Do usłyszenia!