"Studnia w necie - to niczym faraon na skuterze" - Józek z Korfantowa, luty 2006.

23 stopień zasilania

  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_user_name::value_submit() should be compatible with views_handler_filter_in_operator::value_submit($form, &$form_state) in /home/epoezjap/domains/studnia.org.pl/public_html/modules/views/modules/user/views_handler_filter_user_name.inc on line 143.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_user_name::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/epoezjap/domains/studnia.org.pl/public_html/modules/views/modules/user/views_handler_filter_user_name.inc on line 143.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/epoezjap/domains/studnia.org.pl/public_html/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.

Szanowni Słuchacze,

Nasze radio boryka się z problemem braku zasilania, w wyniku którego nasz sygnał może do Was nie docierać. Dział techniczny w pocie czoła udaje, że próbuje rozwiązać ten problem, a my robimy co w naszej mocy by powrócić do waszych głośników.

Za zaistniałą sytuację bardzo przepraszamy. Jak tylko uda nam się usunąć awarię, to od razu Was o tym fakcie poinformujemy.