"Studnia w necie - to niczym faraon na skuterze" - Józek z Korfantowa, luty 2006.

Henryk Palczewski - Zapowiedzi audycji

  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_user_name::value_submit() should be compatible with views_handler_filter_in_operator::value_submit($form, &$form_state) in /home/epoezjap/domains/studnia.org.pl/public_html/modules/views/modules/user/views_handler_filter_user_name.inc on line 143.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_user_name::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/epoezjap/domains/studnia.org.pl/public_html/modules/views/modules/user/views_handler_filter_user_name.inc on line 143.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/epoezjap/domains/studnia.org.pl/public_html/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.

Muzyka Ucha Trzeciego 929 - 1089 poniedziałek 10 października 2016 godz.19.30 ; powtórka środa 12 października 2016 godz.0.00

1. Pascal COMELADE – "Espontex Sinfonia" Discmedi Blau – 14:28

1. Pim Pam Púm Al Concepte    2:31

2. The Halucinogenic Espontex Sinfonia    2:58

3. La Marededén Fumadora   1:02

5. Le Barman De Satan    3:30

15. Desviat De Música Pop Al Pic-Ment De Perejaume    4:27

2. APOLLONIUS ABRAHAM SCHWARZ – "ApOllonius AbRaham ScHwarz" Get A Life! 2016 – 13:05

1. Il Diavoletto Epicures   6:06

2. Scum    6:49

3. DEUTSCH AMERIKANISCHE FREUNDSCHAFT – "Die Kleinen Und Die Bösen" Mute 1980 – 14:44

1. Osten Währt Am Längsten    5:40

2. Essen Dann Schlafen    1:05

3. Co Co Pino    3:23

5. Nacht Arbeit   1:52

18. El Basilon    2:44

4. Jo QUAIL – "From The Sea" JQ 2010 – 11:54

2. The Falconer    4:55

5. Mosquito Song    6:59

5. PHURPA – "Trowo Phurnag Ceremony" Sketis Music 2009 – 11:57

1. Fundamental Mantra Of Bon    7:23

6. The Charge To Action    4:34

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 928 - 1088 PONIEDZIAŁEK: 3 października 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 5 października 2016 godz.0.00

1. CICALA-MVTA – "20th Anniversary Anthology" Disk Union 2015 – 13:13

Disc 2

2. Stara Planina    5:37

4. Chichu San-Myaku    7:36

2. COBLA SANT JORDI – "Enric Ortí, Sardanes" Discmedi Blau 2011 – 14:03

1. Complaença     5:20

5. El Cercle De X?nius    4:25

7. Essencia D'Aplec    4:18

3. FAUST – "jUSt" Bureau 2014 – 14:32

1. Gembelt    5:14

3. Bur Le Ventre    4:32

4. Cavaquinho    0:59

11. Ich Bin Ein Parian    3:47

4. JUMP FOR JOY! – "Bat Pullover" Bonobo's Ark Records 2016 – 11:50

1. Put Put Epidemik   4:33

2. Situation Normal    4:59

3. Soleil Cheval    2:18

5. Ikue MORI / Maja S.K. RATKJE – "Scrumptious Sabotage" Bocian Records 2013 – 8:59

1. Sandmouth    3:41

2. Daughters Of The Desert    5:18 

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 927 - 1087 PONIEDZIAŁEK: 26 września 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 28 września 2016 godz.0.00

1. CICALA-MVTA – "20th Anniversary Anthology" Disk Union 2015 – 12:57

Disc 1

1. Punku – Mancha's Dance    4:45

3. Oku Ni Tsu-Jiru Tobira    4:07

7. The Blue Flower Kopanitza    4:05

2. Pascal COMELADE & COBLA SANT JORDI – "Pascal Comelade & Cobla Sant Jordi" Discmedi Blau 2011 – 13:31

1. The Skatalan Logicofobism    5:02

3. L'Argot Del Soroll    4:37

4. O Gran Paralelo    3:52

3. PHEW – "Our Likeness" Essential Music 1992 – 14:35

2. Our Likeness    3:52

3. Being    3:00

10. Expression    3:59

11. Ocean    3:44

4. UPSILON ACRUX – "Sunsquaredialect" New Atalntic 2015 – 14:20

9. Old Dusk Seas: Odyssey    14:20

5. BETA LYRAE – "Nébuleuses" Ambiances Magnétiques 2016 – 11:47

3. Trainscapes & Planeforms    11:47

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 926 - 1086 PONIEDZIAŁEK: 19 września 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 21 września 2016 godz.0.00

1. DIAB QUINTET – Jonathan DE NECK – "Seagull Tango" Homerecords 2016 – 13:53

2. Seagull Tango    9:25

9. L' Équilibriste    4:28

2. Pascal COMELADE – "Música Pop. A Catalunya, Vol.2"Discmedi Blau – 12:48

1. The Halucinogenic Espontex Sínfonía    3:26

19. Lo Pardal    4:27

26. Ball De Gegants    3:04

29. Ball De Majorales    1:59

3. UPSILON ACRUX – "Volucris Avis Dirae-Arum" Planaria Recordings – 14:47

7. When Satan Ruled The Ocean Jesus My Fish Tank Boil    7:13

11. The Seventh Gateway Of Nininb Called Adarj    7:34

4. SONAR – "Skeleton Groove" Reptile Recordings 2012 – 11:42

1. Skeleton Groove – Echoplex Remix    4:53

4. Broken Symmetry    6:49

5. Pierre BASTIEN – "Blue As An Orange" Morphine Records 2015 – 10:12

6. Seven Eves    3:40

7. Moody Doom    3:46

8. Snide Dins    2:46

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 925 - 1085 PONIEDZIAŁEK: 12 września 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 14 września 2016 godz.0.00

1. Mei HAN & RED CHAMBER – "Classical & Contemporary Chinese Music" ARC Music 2016 – 11:35

10. Datun Jelut    6:44

11. Dance Of The Yao People    4:51

2. RADA & TERNOWNIK – "Siostry" 2016 – 12:17

9. 5:48

11. 6:29

3. BORDO – "Pieśni Z Kącika Ust"    2016 – 12:01

5. Platforma    7:26

7. Szklary    4:34

4. MAMMAL MACHINE – "Mitsugi – Esoteric Rituals" Captain Trip Records 2010 – 13:35

1. Das Glasperlenspiel     6:59

3. Aquatic Mammal Suite – Whale – Dugong – Dolphin – Orea    6:36

5. Richard PINHAS – "Chronolyse" Cuneiform Records 2016 – 13:22

1. Sur Le Theme De Bene Gesserit I     2:22

9. Paul Afreides (excerpt)    11:00

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 924 - 1084 PONIEDZIAŁEK: 5 września 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 7 września 2016 godz.0.00

1. Eli KAVEN – "Jiknon Musihkka – Frozen Music" Nordic Notes 2011 – 11:29

4. Dovdu Mii Járká / Dissapeaning Feeling    3:14

10. Jorri Čalmmit / Twirling Eyes    8:15

2. APOLLONIUS ABRAHAM SCHWARZ – "Apollonius Abraham Schwarz" Get A Life! Records 2016 – 15:47

2. Scum    6:49

7. Le Baron Vampire    8:58

3. MOTHER GONG – "Robot Woman" Butt Record 1983 – 13:53

6. Bill Bunker's Blues    2:34

7. Military Procession    1:35

8-9. Custom Man – Rapist – Fire    6:32

10. Red Alert    3:12

4. DEUS EX MACHINA – "Devoto" Cuneiform Records 2016 – 13:25

5. Eterno Riforno     3:21

6. Piu Uguale    10:04

5. QUARTETSKI DOES BARTÓK – "Mikrokosmos" Ambiances Magnétiques 2016 – 12:29

8. Accompagnement En Accords Brisés – Accompaniment In Broken Triads – 42    2:40

9. Méditation – Medidation – 45    2:05

10. Rythme Syncopé (II) – Syncopation (II) – 27    0:33

11. L'Etr?me-Orient – In Oriental Style – 58    1:54

12. Sixtes At Accords – Sixths And Triads – 73    0:33

13. En Augmentat-En Diminuant – Increasing – Diminishing  - 46    0:57

14. En Mode Mixolydies – In Mixolydian Mode – 48    2:32

15. Mélodie En Dixiémes – Melody In Tenths – 56     1:15

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 923 - 1083 PONIEDZIAŁEK: 29 sierpnia 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 31 sierpnia 2016 godz.0.00

1. Marc MALEMPRÉ – Rémi DECKER – "Codicille 2013 – Chanson Populaire De Wallonie" Homerecords 2013 – 12:57

1. J'Ai Mon Amant Pour Rire Avec Moi    5:18

7. Soldat Qui Revient De La Guerre    5:21

10. L'Honneur Gardé    2:18

2. MOTHER GONG – "Eye" Limited Edition 1994 – 15:32

6. Ancient    8:50

8. Quantam    6:42

3. WHA HA HA – "Wha Ha Ha" Recommended Records 1983 – 14:27

1. Akatere    6:08

3. Nojan    5:52

10. The Ondow    2:27

4. AFTER DINNER – "Editions" RéR Megacorp 1990 – 13:14

2. Sepia-Ture    1:42

4. Soknya-Doll    3:01

6. Cymbals At Dawn    4:26

10. A Walnut    4:05

5. HACO – "Forever & Ever" Disk Union 2011 – 12:36

4. Lemon & Ice    6:38

7. Becouse I Got Hacked    5:58

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 922 - 1082 PONIEDZIAŁEK: 22 sierpnia 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 24 sierpnia 2016 godz.0.00

1. Ana ALCAIDE – "Leyenda" ARC Music 2016 – 12:47

6. Folia De La Primavera    4:02

8. El Puente De San Martin    5:04

12. Akelarre    3:41

2. JOONAS WIDENIUS TRIO – "Guitarra Utopia Musica" Global Music Centre 2014 – 11:50

1. Orange Para Agents    6:55

2. Soleá Hysteria    4:55

3. RHUN – "Fanfare Du Chaos" Soleil Zeuhl 2016 – 14:22

3. Dunb    8:53

4. Bumlo    5:29

4. HENRY COW – "Western Culture" ReR Megacorp – 12:40

4. Falling Away    7:32

5. Gretet's Tale     3:53

6. Look Back    1:15

5. Richard PINHAS – "Transition" Cuneiform Records 2003 – 10:51

1. Dextro    10:51

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 921 - 1081 PONIEDZIAŁEK: 15 sierpnia 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 17 sierpnia 2016 godz.0.00

1. Elin KÁVEN – "Máizan Thaw" Nordic Notes 2013 – 14:33

4. Gatnjalat Váimmus / Tears From The Heart    5:01

9. Čábbáseamos Báiki / Beautiful Place    9:32

2. Tuli KUPFERBERG – "No Deposit, No Return / Tuli & Friends" Shimmy Disc – 11:33

16. No Deposit, No Return    1:02

17. Whore Of Babylon    3:39

24. Vanity Fair    2:51

25. Morning, Morning    2:41

26. The CIA Was Eating Beans    2:10

3. NEWS FROM BABEL – "Sirens & Silences / Work Resumed On The Tower" ReR Megacorp 1989 – 14:30

1. Odysseus    4:02

2. Auschwitz / Babel    2:49

8. Victory    7:39

4. SIEBEN – "The Other Side Of The River" Redroom 2016 – 14:07

5. Ready For Rebellion (Norse EP Mix)    8:48

6. Love Must Wax Cold (Aw Law Mix)    5:19

5. PHURPA – "Mantras Of Bon" Zoharum 2014 – 15:02

4. Kunfunzangpo    15:02

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 920 - 1080 PONIEDZIAŁEK: 8 sierpnia 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 10 sierpnia 2016 godz.0.00

1. OPYCHAM – "New-Age.Om" Sketis Music 2015 – 12:06

1. Why Are You Sleeping, Awaken, Oh My Soul  5:00

5. Upper Monastery    7:06

2. THE FUGS – "Tenderness Junction" Edsel 1989 – 15:44

3. The Garden Is Open    6:07

4. Wet Dream    3:19

8. Dover Beach    3:58

9. Fingers Of The Sun    2:20

3. NEWS FROM BABEL – "Letters Home" ReR Megacorp 1986 – 12:55

1. Dark Matter    2:37

2. Dragon At The Core    3:03

3. Waited    3:18

4. Heart Of Stone    3:57

4. SONAR – "A Flaw Of Nature" Ronin Rhythm Records 2012 – 12:13

4. Triforu Harmonic    0:38

6. Möbius Loop    11:35

5. Marta SAINZ & If, BWANA – "Sable" Pogus Productions 2016 – 12:15

1. Sable 1 (excerpt)    12:15

WWW.ars2.pl

Subskrybuje zawartość