"Studnia w necie - to niczym faraon na skuterze" - Józek z Korfantowa, luty 2006.

Henryk Palczewski - Zapowiedzi audycji

  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_user_name::value_submit() should be compatible with views_handler_filter_in_operator::value_submit($form, &$form_state) in /home/epoezjap/domains/studnia.org.pl/public_html/modules/views/modules/user/views_handler_filter_user_name.inc on line 143.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_user_name::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/epoezjap/domains/studnia.org.pl/public_html/modules/views/modules/user/views_handler_filter_user_name.inc on line 143.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/epoezjap/domains/studnia.org.pl/public_html/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 926 - 1086 PONIEDZIAŁEK: 19 września 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 21 września 2016 godz.0.00

1. DIAB QUINTET – Jonathan DE NECK – "Seagull Tango" Homerecords 2016 – 13:53

2. Seagull Tango    9:25

9. L' Équilibriste    4:28

2. Pascal COMELADE – "Música Pop. A Catalunya, Vol.2"Discmedi Blau – 12:48

1. The Halucinogenic Espontex Sínfonía    3:26

19. Lo Pardal    4:27

26. Ball De Gegants    3:04

29. Ball De Majorales    1:59

3. UPSILON ACRUX – "Volucris Avis Dirae-Arum" Planaria Recordings – 14:47

7. When Satan Ruled The Ocean Jesus My Fish Tank Boil    7:13

11. The Seventh Gateway Of Nininb Called Adarj    7:34

4. SONAR – "Skeleton Groove" Reptile Recordings 2012 – 11:42

1. Skeleton Groove – Echoplex Remix    4:53

4. Broken Symmetry    6:49

5. Pierre BASTIEN – "Blue As An Orange" Morphine Records 2015 – 10:12

6. Seven Eves    3:40

7. Moody Doom    3:46

8. Snide Dins    2:46

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 925 - 1085 PONIEDZIAŁEK: 12 września 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 14 września 2016 godz.0.00

1. Mei HAN & RED CHAMBER – "Classical & Contemporary Chinese Music" ARC Music 2016 – 11:35

10. Datun Jelut    6:44

11. Dance Of The Yao People    4:51

2. RADA & TERNOWNIK – "Siostry" 2016 – 12:17

9. 5:48

11. 6:29

3. BORDO – "Pieśni Z Kącika Ust"    2016 – 12:01

5. Platforma    7:26

7. Szklary    4:34

4. MAMMAL MACHINE – "Mitsugi – Esoteric Rituals" Captain Trip Records 2010 – 13:35

1. Das Glasperlenspiel     6:59

3. Aquatic Mammal Suite – Whale – Dugong – Dolphin – Orea    6:36

5. Richard PINHAS – "Chronolyse" Cuneiform Records 2016 – 13:22

1. Sur Le Theme De Bene Gesserit I     2:22

9. Paul Afreides (excerpt)    11:00

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 924 - 1084 PONIEDZIAŁEK: 5 września 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 7 września 2016 godz.0.00

1. Eli KAVEN – "Jiknon Musihkka – Frozen Music" Nordic Notes 2011 – 11:29

4. Dovdu Mii Járká / Dissapeaning Feeling    3:14

10. Jorri Čalmmit / Twirling Eyes    8:15

2. APOLLONIUS ABRAHAM SCHWARZ – "Apollonius Abraham Schwarz" Get A Life! Records 2016 – 15:47

2. Scum    6:49

7. Le Baron Vampire    8:58

3. MOTHER GONG – "Robot Woman" Butt Record 1983 – 13:53

6. Bill Bunker's Blues    2:34

7. Military Procession    1:35

8-9. Custom Man – Rapist – Fire    6:32

10. Red Alert    3:12

4. DEUS EX MACHINA – "Devoto" Cuneiform Records 2016 – 13:25

5. Eterno Riforno     3:21

6. Piu Uguale    10:04

5. QUARTETSKI DOES BARTÓK – "Mikrokosmos" Ambiances Magnétiques 2016 – 12:29

8. Accompagnement En Accords Brisés – Accompaniment In Broken Triads – 42    2:40

9. Méditation – Medidation – 45    2:05

10. Rythme Syncopé (II) – Syncopation (II) – 27    0:33

11. L'Etr?me-Orient – In Oriental Style – 58    1:54

12. Sixtes At Accords – Sixths And Triads – 73    0:33

13. En Augmentat-En Diminuant – Increasing – Diminishing  - 46    0:57

14. En Mode Mixolydies – In Mixolydian Mode – 48    2:32

15. Mélodie En Dixiémes – Melody In Tenths – 56     1:15

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 923 - 1083 PONIEDZIAŁEK: 29 sierpnia 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 31 sierpnia 2016 godz.0.00

1. Marc MALEMPRÉ – Rémi DECKER – "Codicille 2013 – Chanson Populaire De Wallonie" Homerecords 2013 – 12:57

1. J'Ai Mon Amant Pour Rire Avec Moi    5:18

7. Soldat Qui Revient De La Guerre    5:21

10. L'Honneur Gardé    2:18

2. MOTHER GONG – "Eye" Limited Edition 1994 – 15:32

6. Ancient    8:50

8. Quantam    6:42

3. WHA HA HA – "Wha Ha Ha" Recommended Records 1983 – 14:27

1. Akatere    6:08

3. Nojan    5:52

10. The Ondow    2:27

4. AFTER DINNER – "Editions" RéR Megacorp 1990 – 13:14

2. Sepia-Ture    1:42

4. Soknya-Doll    3:01

6. Cymbals At Dawn    4:26

10. A Walnut    4:05

5. HACO – "Forever & Ever" Disk Union 2011 – 12:36

4. Lemon & Ice    6:38

7. Becouse I Got Hacked    5:58

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 922 - 1082 PONIEDZIAŁEK: 22 sierpnia 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 24 sierpnia 2016 godz.0.00

1. Ana ALCAIDE – "Leyenda" ARC Music 2016 – 12:47

6. Folia De La Primavera    4:02

8. El Puente De San Martin    5:04

12. Akelarre    3:41

2. JOONAS WIDENIUS TRIO – "Guitarra Utopia Musica" Global Music Centre 2014 – 11:50

1. Orange Para Agents    6:55

2. Soleá Hysteria    4:55

3. RHUN – "Fanfare Du Chaos" Soleil Zeuhl 2016 – 14:22

3. Dunb    8:53

4. Bumlo    5:29

4. HENRY COW – "Western Culture" ReR Megacorp – 12:40

4. Falling Away    7:32

5. Gretet's Tale     3:53

6. Look Back    1:15

5. Richard PINHAS – "Transition" Cuneiform Records 2003 – 10:51

1. Dextro    10:51

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 921 - 1081 PONIEDZIAŁEK: 15 sierpnia 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 17 sierpnia 2016 godz.0.00

1. Elin KÁVEN – "Máizan Thaw" Nordic Notes 2013 – 14:33

4. Gatnjalat Váimmus / Tears From The Heart    5:01

9. Čábbáseamos Báiki / Beautiful Place    9:32

2. Tuli KUPFERBERG – "No Deposit, No Return / Tuli & Friends" Shimmy Disc – 11:33

16. No Deposit, No Return    1:02

17. Whore Of Babylon    3:39

24. Vanity Fair    2:51

25. Morning, Morning    2:41

26. The CIA Was Eating Beans    2:10

3. NEWS FROM BABEL – "Sirens & Silences / Work Resumed On The Tower" ReR Megacorp 1989 – 14:30

1. Odysseus    4:02

2. Auschwitz / Babel    2:49

8. Victory    7:39

4. SIEBEN – "The Other Side Of The River" Redroom 2016 – 14:07

5. Ready For Rebellion (Norse EP Mix)    8:48

6. Love Must Wax Cold (Aw Law Mix)    5:19

5. PHURPA – "Mantras Of Bon" Zoharum 2014 – 15:02

4. Kunfunzangpo    15:02

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 920 - 1080 PONIEDZIAŁEK: 8 sierpnia 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 10 sierpnia 2016 godz.0.00

1. OPYCHAM – "New-Age.Om" Sketis Music 2015 – 12:06

1. Why Are You Sleeping, Awaken, Oh My Soul  5:00

5. Upper Monastery    7:06

2. THE FUGS – "Tenderness Junction" Edsel 1989 – 15:44

3. The Garden Is Open    6:07

4. Wet Dream    3:19

8. Dover Beach    3:58

9. Fingers Of The Sun    2:20

3. NEWS FROM BABEL – "Letters Home" ReR Megacorp 1986 – 12:55

1. Dark Matter    2:37

2. Dragon At The Core    3:03

3. Waited    3:18

4. Heart Of Stone    3:57

4. SONAR – "A Flaw Of Nature" Ronin Rhythm Records 2012 – 12:13

4. Triforu Harmonic    0:38

6. Möbius Loop    11:35

5. Marta SAINZ & If, BWANA – "Sable" Pogus Productions 2016 – 12:15

1. Sable 1 (excerpt)    12:15

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 919 - 1079 PONIEDZIAŁEK: 1 sierpnia 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 3 sierpnia 2016 godz.0.00

1. Guo GAN – Emre GÜLTEKIN – "Lune De Jade" Homerecords 2016 – 12:36

2. Kongurei / Şu Yalan Dünyaya    12:36

2. THE FUGS – "It Crawled Into My Hand, Honest" Edsel – 14:14

1. Crystal Liaison    3:09

6. Johnny Pisoff Meets The Red Angel    4:34

7. Marijuana    1:36

9. When The Mode Of The Music Changes    3:56

10. Whimpers From The Jello    0:21

11. The Divine Toe (Part 1)     0:38

3. Ewa DEMARCZYK – "Piosenki" Andromeda 14:42

3. Tomaszów    4:21

7. Wiersze Baczyńskiego    5:16

11. Deszcze    4:21

4. UPSILON ACRUX – "Galapagos Momentum" Cuneiform Records 2007 – 13:41

1. Who's Running Shit (Son Of Destiny's Child)    5:23

2. Petrovich    3:01

3. Expiration Date (Alaska, My Darkness)    5:20

5. QUASAR QUATOUR DE SAXOPHONES – "Du Souffle" Ambiances Magnetiques 2016 – 12:12

4. Pulau Dewata   12:12

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 918 - 1078 PONIEDZIAŁEK: 25 lipca 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 27 lipca 2016 godz.0.00

1. PUHTI – "Komia" Nordic Notes 2016 – 11:44

1. Helevetin Saaria Intro – Island Of Hell Intro   0:44

2. Sipiläs – At Sipilä's House    4:46

10. Lemmennostohumppa – Lust Charm Humppa    2:56

12. Poika Poloinen (Kihtinäjärvi 1920) – Poor Boy (Kihtinäjärvi 1920)  

      3:18

2. BENT KNEE – "Say So" Cuneiform Records 2016 – 11:09

3. Counselar    5:49

7. Nakami    5:20

3. UŽ JSME DOMA – "Tři Křížky – Three Crosses" Indies 2015 – 17:18

3. Slechy – Receptory     9:22

5. Obvyklý Savec – Common Mammal    7:56

4. KAULAKAU – "Homo Kaulakensis" Discordian 2014 – 10:13

1. Homo Kaulakensis    3:45

3. Rottem Boroughs    3:26

4. Strulbruggs     3:02

5. FEINE TRINKERS BEI PINKELS DAHEIM – "A Bug's Life" Zoharum 2016 – 8:29

4. Metallifekuwagamon    8:29

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 917 - 1077 PONIEDZIAŁEK: 18 lipca 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 20 lipca 2016 godz.0.00

1. DECKER / DECOMBEL – "Fil D'Air" Appel Records 2008 – 11:48

1. Le Bon Lardon    3:46

2. Mon Habit Ná Plus De Boutons / Derriere Chaz Nous    4:34

13. Frustration Passagere    3:28

2. TIGER LILLIES – "Goosebumps" Misery Guts 2016 – 12:13

1. Bury Me    1:27

2. Agony    1:53

3. Horrorland    3:35

4. Huh!    1:38

12. Drip Drop    2:29

14. Carly Beth    1:11

3. SIEBEN – "The Old Magic" Redroom 2016 – 15:45

4. Hillfort Mindset    8:14

6. Black Moon, Rise Again    7:31

4. MAGMA – "Live In Tokyo" Seventh Japan 2009 – 15:28

Disc 1

3. K.A.II    15:28

5. Ron NAGORCKA – "Atom Bomb Becomes Folk Art" Pogus Productions 2014 – 11:54

Disc 2

6. Thus Spake Zoothera    6:03

9. Little Penguins (1995)    5:51

WWW.ars2.pl

Subskrybuje zawartość