"Studnia w necie - to niczym faraon na skuterze" - Józek z Korfantowa, luty 2006.

Henryk Palczewski - Zapowiedzi audycji

  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_user_name::value_submit() should be compatible with views_handler_filter_in_operator::value_submit($form, &$form_state) in /home/epoezjap/domains/studnia.org.pl/public_html/modules/views/modules/user/views_handler_filter_user_name.inc on line 143.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_user_name::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/epoezjap/domains/studnia.org.pl/public_html/modules/views/modules/user/views_handler_filter_user_name.inc on line 143.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/epoezjap/domains/studnia.org.pl/public_html/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 914 - 1074 PONIEDZIAŁEK: 27 czerwca 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 28 czerwca 2016 godz.0.00

1. FOLKBEAT & FRIENDS – "The Joyful Meeting" Sketis Records 2016 – 13:54

5. In The Andrey's House    5:22

7. Two Lads    2:59

9. Tell Me Tell Me    3:10

14. Magnanimous Evening    2:23

2. ECHOES OF YUL – "The Healing" Star Trail Records / Zoharum 2016 – 12:00

4. Apathy Rule    6:03

5. Organloop    5:57

3. SIMON STEENSLAND'S KAMIKAZE UNITED – "Live Gang-Gang" Ultimate Audio Entertainment 2004 – 11:54

1. Parade    9:14

3. Panterjakt    2:40

4. Steve MacLEAN – "Ordinary Objects And Other Distractions" ReR Megacorp 2016 – 13:54

1. Ordinary Distractions     4:15

7. Some Days Are Better Than Others     9:03

5. Ulrich KRIEGER – "Winter In The Abyss" Pogus Productions 2015 – 12:43

4. Lover Midnight    12:43

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 913 - 1073 PONIEDZIAŁEK: 20 czerwca 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 22 czerwca 2016 godz.0.00

1. SIBELIUS ACADEMY FOLK BIG BAND – "FBB" Sibarecords 2013 – 13:43

10. Maria Pohjan Neiti Osa II    7:23

12. Paimendisko    6:20

2. TIGER LILLIES – "Live In Russia 2000 – 2001" Bad Taste / Misery Guts Music 2002 – 13:18

5. Terrible    1:45

8. Hell   2:00

13. 25 Minute To Go    3:30

16. Heroin & Cocaine   2:53

17. Autumn Leaves    3:10

3. ELEPHANT TÔK – "Tôk 1" Soleil Mutant 2016 – 15:01

3. Ghost    15:01

4. LA REX – "Wild Man" Cuneiform Records 2015 – 14:00

1. Mole's Dream Of The Praire    4:50

6. Hymn To The Cold    5:13

8. Riff Raff    3:57

5. SUBTERRANEACT / MACHINEFABRIEK – "Persistent Objects" Opa Loka Records 2016 – 12:10

5. Fixiate    1:16

6. Persistent Object    4:55

8. Poly 2

 

    WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 912 - 1072 PONIEDZIAŁEK: 13 czerwca 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 15 czerwca 2016 godz.0.00

1. FAIRPORT CONVENTION – "Liege & Lief" AM Records 1969 – 12:46

3. Matty Groves    8:09

8. Crazy Man Michael    4:37

2. IAMME / CERMAQUE – "Gravitace" Indies Scope Records 2016 – 13:22

3. Imigranti    5:15

11. Home Forever    5:09

13. Agátko    2:58

3. Simon STEENSLAND – "Led Circus" Ultimate Audio Entertainment – 13:02

3. The Song Of The Fourth Monkey    3:59

5. Psychlone    9:03

4. Terry RILEY – "The 3 Generations Trio" I Dischi Di Angelica / ReR Megacorp 2016 – 14:08

2. Missi Gono    9:27

5. Llanto    4:41

5. Nicolas CALOIA – "Les Bonnes Histories" Ambiances Magnétiques 2016 – 12:44

8. Se Répand An Soleil    2:52

12. Soir Bleu    9:52

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 911 - 1071 PONIEDZIAŁEK: 6 czerwca 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 8 czerwca 2016 godz.0.00

1. GRIFF – "The False Fly" Appel Records 2010 – 14:19

3. The False Fly    4:15

5. Tourniquet    3:26

9. Gula Gula    6:38

2. TIGER LILLIES – "Ad Nausem" Misery Guts Music 1995 – 13:59

1. Larder    1:09

2. Dribble    2:41

8. Disease    2:41

10. Ghetto    2:31

16. Old    1:26

22. Crap    3:31

3. Jonathan & Corentin AUSSEMS – "Idegael" Homerecords 2011 – 12:47

8. Maiana (III)    7:11

9. Maiana (IIII)    5:36

4. Patrick GAUTHIER – "Clinamens" Arcangelo / Disk Union 2016 – 11:35

1. Fairy Tale    4:57

9. En Roue Libre    6:38

5. TRIPLE POINT – "Phase / Transitions" Pogus Productions 2014 – 12:58

Disc 2

15. Spin Density    12:58

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 910 - 1070 PONIEDZIAŁEK: 30 maja 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 1 czerwca 2016 godz.0.00

                1. XАРА – "Мерячение – Live In Studio" Sketis Music 2016 - 13:45

 2. Долушка    6:15

 3. Восток    7:30

2. NA GÓRZE / TWARDOWSKI "Nie Ma Dwóch Światów" 2016 – 10:07

2. Gdyby Każdy Miał To Samo    3:23

4. To Co Niemożliwe i Konieczne    2:34

5. Nie Można Zrozumieć Do Końca    4:10

3. JACK DUPON "Empty Full Circulation" 2016 – 16:51

4. Six Feet In Randan    11:29

5. The King Hedgehog    4:22

4. NAIMA – "Bye" Cuneiform Records 2016 – 11:56

7. Can't Make A Sound    4:39

8. A Father's Anthem (Alternate Take)    7:17

5. MACHINEFABRIEK – "Wendingen" Zoharum 2016 – 10:26

1. Mensekinderen    4:08

12. Vladimir    6:18

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 909 - 1069 PONIEDZIAŁEK: 23 maja 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 25 maja 2016 godz.0.00

1. ARCTIC PARADISE 2016 – "Contemporary Folk Music From Finland" MES 2016 – 11:31

14. TIPSY GIPSY – "Gatzi-Ma"    4:20

15. ILKKA HEINONEN TRIO – "Nulekurnélle"     7:11

2. YA HO WHA 13 – "The Operetta – Yod He Vau He" Swordfish 2004 – 13:25

3.    13:25

3. Simon STEENSLAND – "A Farewell To Brains" AltRock 2014 – 16:46

1. Schrödinger's Cat    16:46

4. PIXEL – "Golden Years" Cuneiform 2015 – 11:41

1. Rainforest    4:37

2. People Pleaser    2:26

10. Space Is Going To The Moon    4:38

5. BIONULOR – "Stary Pisarz" Onironlabel 2016 – 11:28

2. Agent    2:39

3. Tangier    4:06

7. Memories Of Tangier    4:43

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 908 - 1068 PONIEDZIAŁEK: 16 maja 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 18 maja 2016 godz.0.00

1. GRIFF TRIO – "Astragau" Appel Records 2009 – 13:36

2. Salut A La Compagnie    2:53

6. Santa Juliana    3:40

10. La Caravane Trans-Imaginaire    7:03

2. GURU GURU – "Wah Wah" Think Progressive 1995 – 11:47

4. Rastafari In Bayuvani    5:38

8. Wah Wah    6:09

3. HEAD AGAINST THE WALL – "Head Against The Wall" Dembitzer 2016 – 11:49

3. Head Against The Wall    1:00

5. The Name Again    4:38

7. Visit    6:11

4. ENTR'EUX – "Couleurs" Gazul Records 2015 – 12:05

4. Frooze    3:54

5. Les Forces Du Mal    8:11

5. Erno LE MENTHOLÉ – "Le Mécanique Poétique" Homerecords 2015 – 11:48

6. Le Mécanique Poétique    5:55

14. Ryuichi    2:21

17. Chipourlette It Be    3:32

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 907 - 1067 PONIEDZIAŁEK: 9 maja 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 11 maja 2016 godz.0.00

1. ARCTIC PARADISE 2016 – "Contemporary Folk Music From Finland" MES 2016 – 11:49

11. KARDEMIMMIT – "Kun Mun Kultani Tulisi"    3:34

12. JPP – "Felicitá"     4:03

13. Kimmo POHJONEN – "Cyclon"    4:12

2. RENALDO & THE LOAF – "Arabic Yodelling + Grain By Grain (For Accuracy)" Klanggalerie 2015 – 11:00

CD "Grain By Grain (For Accuracy)"

5. Beardes (Instrumental)    2:34

7. One Dream Per Night + I.4     2:16

8. Blowflies' Dilemma (Larval Forms)     3:12

12. Kous Kous Western Parts 2 & 3     2:58

3. YUGEN – "Death By Water" AltRock 2016 – 13:51

1. Cunically Correct    7:48

3. Death By Water    4:59

4. Ten Years After    1:04

4. NAIMA – "Buscas?" Milana Bonita 2012 – 12:31

1. Buscas?     6:06

4. Futuro Imperfecto    6:25

5. Joane HÉTU – "Famille" Ambiances Magnétiques 2016 – 10:44

8. Isaiah Hood     2:32

9. Isaiah Alexandre    3:53

11. Émillie Côté-Lafrance     4:19

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 906 - 1066 PONIEDZIAŁEK: 2 maja 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 4 maja 2016 godz.0.00

1. ORKIESTRA ŚW. MIKOŁAJA – "Mody I Kody" Dalmafon 2016 – 12:33

1. Plon    4:35

5. Krakowiak II    3:11

7. Oberek    4:47

2. RENALDO & THE LOAF – "Arabic Yodelling + Grain By Grain (For Accuracy)" Klanggalerie 2015 – 11:47

CD One "Arabic Yodelling"

6. A Critical Dance    4:51

8. Lerry Looks (From Father's Books)     2:01

9. Home After Rain    2:03

12. Lonely Rosa    2:52

3. UNIT WAIL – "Pangaea Proxima Remasters" 2016 – 11:05

4. Sargasso Sea    3:59

8. Magnétostriction    2:35

12. Subdeath    4:31

4. LOOMINGS – "Every Mythology" AltRock 2015 – 12:43

4. In A Black Key    5:24

8. Lockjaw (A Mutant Dog)    7:19

5. NEGATIVLAND – "A Big 10 – 8 Place" Seeland 1983 – 13:06

1. Theme From A Big 10 – 8 Place    2:45

3. Introduction    0:42

4. Four Fingers    3:14

5. A Big 10 – 8 Place Part Two (180 – G) (excerpt)   6:25

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 905 - 1065 PONIEDZIAŁEK: 25 kwietnia 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 27 kwietnia 2016 godz.0.00

1. Clive PALMER – "Just Me" Autogram 1980 – 13:38

4. The Girl From The North Country    4:52

7. State Of Arkansaw     3:31

10. Summer's Night    2:44

12. Foggy Mountain Breakdown     2:31

2. SIEBEN – "Horse EP" Redroom 2016 – 14:13

2. Loki 2015     5:25

3. Ready For Rebelion    8:48

3. NAJDUCHY – "Lament Świętokrzyski" Requiem 2013 – 12:06

3. Gdyby Jakiś Pamiętnik    2:52

7. Przeminęli Hipisi   2:09

10. To Wszystko Go Dotyka    7:05

4. NAIMA – "Uno" Comboi Records 2006 – 12:41

1. Bicho    7:21

4. Cadaques    5:20

5. TIED & NYCKLE – 'Baroque Update" Homerecords 2015 – 11:06

1. Trix    3:28

2. La Source En Passacaille    3:10

3. Goji    4:28

WWW.ars2.pl

Subskrybuje zawartość