"Studnia w necie - to niczym faraon na skuterze" - Józek z Korfantowa, luty 2006.

Henryk Palczewski - Zapowiedzi audycji

  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_user_name::value_submit() should be compatible with views_handler_filter_in_operator::value_submit($form, &$form_state) in /home/epoezjap/domains/studnia.org.pl/public_html/modules/views/modules/user/views_handler_filter_user_name.inc on line 143.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_user_name::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/epoezjap/domains/studnia.org.pl/public_html/modules/views/modules/user/views_handler_filter_user_name.inc on line 143.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/epoezjap/domains/studnia.org.pl/public_html/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 934 - 1094 PONIEDZIAŁEK: 14 listopada 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 16 listopada 2016 godz.0.00

1. DŽAMBO AGUŠEVI ORCHESTRA – "Brass Like It Hot" ARC Music 2016 – 11:33

5. Žir Mi Tebe Duš0    4:01

11. Boom (Džambo Version)    4:00

12. I Love You, Mexico    3:32

2. BONZO DOG BAND – "Keynsham" Sunset Records 1969 – 15:09

1. You Done My Brain In    1:41

11. Sport    3:30

12. I Want To Be With You    2:17

13. Noises For The Leg    1:53

14. "Busted"     5:48

3. Bob DRAKE – "Arx Pilosa" ReR Megacorp 2016 – 12:41

1. Dret Tancat Saves The Multiverse   2:48

2. Afterlife Revolution    1:39

12. Me And Apocalypse Fox    1:29

14. Selected Utterances    1:14

16. Waters, Eaux & Aquae    2:14

18. The Parthenon Replica    3:17

4. BDC LA BELLE – "Merci Professeur" La Main Muche 2015 – 12:04

4. Krăckebrod     3:08

8. Oh Mon Die, Il Fonce Droit Sur N….    8:56

5. HYBRYDS – "The Rhythm Of The Ritual / Ein Phallischer Gott" Zoharum 2016 – 14:21

Disc 1

6. Ritual Of The Rave    9:35

11. Urban War    4:46

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 933 - 1093 PONIEDZIAŁEK: 7 listopada 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 9 listopada 2016 godz.0.00

1. Eli KAVEN – "Samiritini Rimsborn" Nordic Notes 2015 – 11:34

1. Járkan / Vanished    5:14

6. Muorat Dánsot / Trees Dance    1:55

8. Dohhká / Doll    1:15

9. Friddja / Free    3:10

2. BONZO DOG BAND – "Tadpoles" Demon Records 1986 – 13:23

1. Hunting Tigers Out In "Indiah"    3:05

6. Ali Baba's Camel    3:32

7. Laughing Blues    3:44

10. Canyons Of Your Mind    3:02

3. JO QUAIL AND FRIENDS – "From The Sea To The Desert" JQ 2016 – 11:33

3. The Florentine    11:33

4. MAGMA – "Retrospektíw" Seventh Records 1994 – 15:00

Zünd 1

1. Theusz Hamtaahk (1er Mouvement)(excerpt) 15:00

5. Alain LEFEBVRE – "Anthing, Any (One) Thing" Kohlenstoff 2016 – 11:43

2. Visions    11:43

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 932 - 1092 PONIEDZIAŁEK: 31 października 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 2 listopada 2016 godz.0.00

1. IALMA – "Camino – De Bruxelas A Santiago" Homerecords 2016 – 11:35

1. Ailala    3:20

6. Seremos    4:13

9. Galeuska    4:02

2. BONZO DOG BAND – "The Doughnut In Granny's Greenhouse" Demon Records 1987 – 14:18

3. Beatiful Zelda    2:24

5. Hello Mabel    2:45

6. Kama Sutra    0:38

9. My Pink Half Of The Drainpipe    3:33

12. 11 Moustachioed Daughter    4:55

3. UPSILON ACRUX – "Radian Futura" Cuneiform Records 2009 – 12:35

1. In-A-Gadda-Devito    5:09

2. Prelude To Forshadow'n    6:10

6. The Infinitesimal Fractions Of Ping & Pong   1:16

4. LIGHT COORPORATION – "64:38 Radio Full Liv(f)e" ReR Megacorp 2016 – 14:36

6. Le Voyage An Coeur De Reves    14:36

5. RAPOON – "The Kirghiz Light" Zoharum 2016 – 11:50

Disc 2

8. Into Light    11:50

WWW.ars2.pl

Muzyka Ucha Trzeciego 931 - 1091 poniedziałek 24 października 2016 godz.19.30 ; powtórka środa 26 października 2016 godz.0.00

1. BONZO DOG DOO DAH BAND – "Gorilla" BGO 1990 – 13:16

1. Cool Britannia   0:58

2. The Equestrian Statue    2:44

3. Jolity Farm    2:28

4. I Left My Heart In San Francisco   1:02

5. Look Out, There's A Monster Coming    2:54

6. Jazz, Delicious Hot, Disgusting Cold    3:10

2. UŽ JSME DOMA – "Patnáct Kapek Vody – Fifteen Drops Of Water" Indies Records 2000 – 12:15

5. Kùželína – Ms. Lazybone    3:18

12. Øeka – River    4:05

14. Jassica    4:52

3. 7JK – "Ride The Soar Tide" Redroom 2016 – 14:17

1. Liftoff For 7JK   3:41

6. Slow Flow Snowflake    4:30

9. Undergrowth    6:06

4. Jo QUAIL – "Five Incantations" JQ 2016 – 15:40

1. White Salt Stag    7:17

3. Salamander    8:23

5. STROM NOIR & MICROMELANCOLIÉ – "49005'19,3"N 22034'04,0"E" Zoharum 2014 – 12:03

2. (excerpt)    12:03

 WWW.ars2.pl

Muzyka Ucha Trzeciego 930 - 1090 poniedziałek 17 października 2016 godz.19.30 ; powtórka środa 19 października 2016 godz.0.00

1. CELENKA – "Celenka" Nordic Notes 2016 – 13:30

1. Martinoksa    3:38

5. Kulkuri    4:18

6. Ajettih Da Tšiganaizet    3:05

12. Tsimarik    2:29

2. PSYCHIC TV – "Love War Riot / Eve Ov Destruction" Temple Records 1989 – 10:13

2. Eve Ov Destruction    10:13

3. Pascal COMELADE & Paul RIBA – "Mosques De Colors" Descmedi Blau 2014 – 15:02

2. El Xiclet Del Temps    2:25

9. No Cal Pas, Pascal    3:24

10. Els Tens Somriures    4:02

11. Taxista    5:11

4. Jo QUAIL – "Caldera" JQ 2014 – 13:41

2. Amberay    5:26

8. Adder Stone    8:15

5. NO NOISE NO REDUCTION – "No Noise No Reduction" NNNR 2014 – 13:30

1. Horizontal Hold    5:50

3. Paco    7:40

WWW.ars2.pl

Muzyka Ucha Trzeciego 929 - 1089 poniedziałek 10 października 2016 godz.19.30 ; powtórka środa 12 października 2016 godz.0.00

1. Pascal COMELADE – "Espontex Sinfonia" Discmedi Blau – 14:28

1. Pim Pam Púm Al Concepte    2:31

2. The Halucinogenic Espontex Sinfonia    2:58

3. La Marededén Fumadora   1:02

5. Le Barman De Satan    3:30

15. Desviat De Música Pop Al Pic-Ment De Perejaume    4:27

2. APOLLONIUS ABRAHAM SCHWARZ – "ApOllonius AbRaham ScHwarz" Get A Life! 2016 – 13:05

1. Il Diavoletto Epicures   6:06

2. Scum    6:49

3. DEUTSCH AMERIKANISCHE FREUNDSCHAFT – "Die Kleinen Und Die Bösen" Mute 1980 – 14:44

1. Osten Währt Am Längsten    5:40

2. Essen Dann Schlafen    1:05

3. Co Co Pino    3:23

5. Nacht Arbeit   1:52

18. El Basilon    2:44

4. Jo QUAIL – "From The Sea" JQ 2010 – 11:54

2. The Falconer    4:55

5. Mosquito Song    6:59

5. PHURPA – "Trowo Phurnag Ceremony" Sketis Music 2009 – 11:57

1. Fundamental Mantra Of Bon    7:23

6. The Charge To Action    4:34

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 928 - 1088 PONIEDZIAŁEK: 3 października 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 5 października 2016 godz.0.00

1. CICALA-MVTA – "20th Anniversary Anthology" Disk Union 2015 – 13:13

Disc 2

2. Stara Planina    5:37

4. Chichu San-Myaku    7:36

2. COBLA SANT JORDI – "Enric Ortí, Sardanes" Discmedi Blau 2011 – 14:03

1. Complaença     5:20

5. El Cercle De X?nius    4:25

7. Essencia D'Aplec    4:18

3. FAUST – "jUSt" Bureau 2014 – 14:32

1. Gembelt    5:14

3. Bur Le Ventre    4:32

4. Cavaquinho    0:59

11. Ich Bin Ein Parian    3:47

4. JUMP FOR JOY! – "Bat Pullover" Bonobo's Ark Records 2016 – 11:50

1. Put Put Epidemik   4:33

2. Situation Normal    4:59

3. Soleil Cheval    2:18

5. Ikue MORI / Maja S.K. RATKJE – "Scrumptious Sabotage" Bocian Records 2013 – 8:59

1. Sandmouth    3:41

2. Daughters Of The Desert    5:18 

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 927 - 1087 PONIEDZIAŁEK: 26 września 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 28 września 2016 godz.0.00

1. CICALA-MVTA – "20th Anniversary Anthology" Disk Union 2015 – 12:57

Disc 1

1. Punku – Mancha's Dance    4:45

3. Oku Ni Tsu-Jiru Tobira    4:07

7. The Blue Flower Kopanitza    4:05

2. Pascal COMELADE & COBLA SANT JORDI – "Pascal Comelade & Cobla Sant Jordi" Discmedi Blau 2011 – 13:31

1. The Skatalan Logicofobism    5:02

3. L'Argot Del Soroll    4:37

4. O Gran Paralelo    3:52

3. PHEW – "Our Likeness" Essential Music 1992 – 14:35

2. Our Likeness    3:52

3. Being    3:00

10. Expression    3:59

11. Ocean    3:44

4. UPSILON ACRUX – "Sunsquaredialect" New Atalntic 2015 – 14:20

9. Old Dusk Seas: Odyssey    14:20

5. BETA LYRAE – "Nébuleuses" Ambiances Magnétiques 2016 – 11:47

3. Trainscapes & Planeforms    11:47

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 926 - 1086 PONIEDZIAŁEK: 19 września 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 21 września 2016 godz.0.00

1. DIAB QUINTET – Jonathan DE NECK – "Seagull Tango" Homerecords 2016 – 13:53

2. Seagull Tango    9:25

9. L' Équilibriste    4:28

2. Pascal COMELADE – "Música Pop. A Catalunya, Vol.2"Discmedi Blau – 12:48

1. The Halucinogenic Espontex Sínfonía    3:26

19. Lo Pardal    4:27

26. Ball De Gegants    3:04

29. Ball De Majorales    1:59

3. UPSILON ACRUX – "Volucris Avis Dirae-Arum" Planaria Recordings – 14:47

7. When Satan Ruled The Ocean Jesus My Fish Tank Boil    7:13

11. The Seventh Gateway Of Nininb Called Adarj    7:34

4. SONAR – "Skeleton Groove" Reptile Recordings 2012 – 11:42

1. Skeleton Groove – Echoplex Remix    4:53

4. Broken Symmetry    6:49

5. Pierre BASTIEN – "Blue As An Orange" Morphine Records 2015 – 10:12

6. Seven Eves    3:40

7. Moody Doom    3:46

8. Snide Dins    2:46

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 925 - 1085 PONIEDZIAŁEK: 12 września 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 14 września 2016 godz.0.00

1. Mei HAN & RED CHAMBER – "Classical & Contemporary Chinese Music" ARC Music 2016 – 11:35

10. Datun Jelut    6:44

11. Dance Of The Yao People    4:51

2. RADA & TERNOWNIK – "Siostry" 2016 – 12:17

9. 5:48

11. 6:29

3. BORDO – "Pieśni Z Kącika Ust"    2016 – 12:01

5. Platforma    7:26

7. Szklary    4:34

4. MAMMAL MACHINE – "Mitsugi – Esoteric Rituals" Captain Trip Records 2010 – 13:35

1. Das Glasperlenspiel     6:59

3. Aquatic Mammal Suite – Whale – Dugong – Dolphin – Orea    6:36

5. Richard PINHAS – "Chronolyse" Cuneiform Records 2016 – 13:22

1. Sur Le Theme De Bene Gesserit I     2:22

9. Paul Afreides (excerpt)    11:00

WWW.ars2.pl

Subskrybuje zawartość