"Studnia w necie - to niczym faraon na skuterze" - Józek z Korfantowa, luty 2006.

Henryk Palczewski - Zapowiedzi audycji

  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_user_name::value_submit() should be compatible with views_handler_filter_in_operator::value_submit($form, &$form_state) in /home/epoezjap/domains/studnia.org.pl/public_html/modules/views/modules/user/views_handler_filter_user_name.inc on line 143.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_user_name::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/epoezjap/domains/studnia.org.pl/public_html/modules/views/modules/user/views_handler_filter_user_name.inc on line 143.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/epoezjap/domains/studnia.org.pl/public_html/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 945 - 1105 PONIEDZIAŁEK: 30 stycznia 2017 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 1 lutego 2017 godz.0.00

1. VIGÜELA – "Temperamento" ARC Music 2016 – 13:30

3. A La Mari Juana    2:16

4. En El Brocal Del Pozo    2:23

7. En La Mancha    5:46

17. Seguidillas Carpenas "La Del Rabo El Guano"    3:05

2. Pau RIBA – "Electroccid Accid Alquimistic Xoc / Licors" Fonomusic 2013 – 16:13

13. Licors    16:13

3. Thierry ZABOITZEFF – "Alice – Les Chants D'Alice Et Du Vieux Monde" Atonal 1999 – 13:59

3. Le Trou    3:11

5. Elle Court    3:47

10. Le Nouveau Monde    4:27

12. Ils Dansent     2:34

4. Valentin CLASTRIER – Steven KAMPERMAN – "Fabuloseries" Homerecords 2016 – 12:17

1. Et La Roue De La Vie     6:46

2. Fabulo 1 – Éthérique    1:54

12. Tout Va Bien    3:37

5. GAAP KVLT – "Jinn" Zoharum 2016 – 12:06

5. Prayer 8 (Death)    5:23

6. Larache    6:43

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 943 - 1103 PONIEDZIAŁEK: 16 stycznia 2017 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 18 stycznia 2017 godz.0.00

1. 26. MIKOŁAJKI FOLKOWE 2016 2016 – 12:52

2. ORKIESTRA ŚW. MIKOŁAJA – "Hosadyna"    4:15

7. ORKIESTRA ŚW. MIKOŁAJA – "Maciek"    4:39

6. BESH O DROM – "Túl E Vizen"    3:58

2. GROUPA – "Kind Of Folk Vol.I Sweden" All Ice 2016 – 14:25

1. Eda    3:41

2. Slängpolska    5:01

8. Lifen Ko    5:43

3. Thierry ZABOITZEFF – "India" Atonal 1998 – 14:09

1. India Silks In The Wind    8:49

11. Rage & Domination    5:20

4. TATVAMSI – "Dyliżans Siedmiu" Lizard 2016 – 12:10

1. Chodzę Spać Do Rzeki    12:10

5. Dagmar KRAUSE – Anthony Moore – Peter BLEGVAD – "Camera" Blueprint 2001 – 11:58

14. The Office    3:01

15. I Heard Every Word    0:50

16. Exit Mr. Taft    1:35

24. I Said Freeze    2:14

25. Melusina Asked For Water La Recipe A Remedy    1:19

26. But Taft Is Still At Large    2:59

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 942 - 1102 PONIEDZIAŁEK: 9 stycznia 2017 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 11 stycznia 2017 godz.0.00

1. Bronisława CHMIELOWSKA – "Stare Pieśni" Fundacja Ważka 2015 – 8:03

23. Św. Szczepan Po Kolędzie Chodził    2:45

25. Iszła Hanusia Krajem Dunaju    1:34

27. Bóg W Trójcy Świętej    3:44

2. 26. MIKOŁAJKI FOLKOWE 2016 – 13:43

10. DAFNAVAZAN MOLANA – "Dance The Sun"    6:20

4. PUSHKIN KLEZMER BAND – "Ne Zhurits'a Chlopci"    3:19

8. PUSHKIN KLEZMER BAND – "Termovka"    4:04

3. SLAPP HAPPY – "Live In Japan – May, 2000"  F.M.N.Sound Factory 2001 – 15:02

3. Michelangelo    2:46

8. Casablanca Moon    3:05

10. Strayed    2:12

12. I'm All Alone    3:46

15. Who's Gonna Help Me?    3:13

4. OSSATURA – "Maps & Mazes" RéR Megacorp 2016 – 12:56

1. Lunation    2:43

4. Binoculars    1:56

5. The Great Lens    8:17

5. FREE ART ENSEMBLE – "Cap De Toro" Discordian 2015 – 14:57

1. To AEC Parte I    2:35

2. To AEC Parte II    4:03

3. Dansa Xinesa #2    8:19

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 941 - 1101 PONIEDZIAŁEK: 2 stycznia 2017 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 4 stycznia 2017 godz.0.00

1. ZESPÓŁ POLSKI – "Kolędy Polskie – Polish Carols" A.A.MTJ 1997 – 11:14

1. Narodził Się Nam Zbawiciel   2:38

5. Wśród Nocnej Ciszy    5:42

8. Przybieżeli Do Betlejem    2:54

2. 26. MIKOŁAJKI FOLKOWE 2016 – 11:17

1. URMULI – "Zamtari"    4:22

6. URMULI – "Monatreba"    3:44

3. DAFNAVAZAN MOLAN – "Rumi's Love"    3:11

3. SLAPP HAPPY – "Ça Va" V2 1998 – 13:14

1. Sacred For Life    3:18

4. Is It You?    5:04

10. Working At The Ministry    4:52

4. CORIMA – "Amaterasu" Soleil Zeuhl 2016 – 13:42

6. Amaterasu V    4:54

7. Amaterasu VI    2:35

8. IIIIIIIIIIII    6:13

5. Alain DE FILIPPIS – "De Mémoire D'Os" In Poly Sons 2016 – 12:20

B3.    3:22

B4.    8:58

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 939 - 1099 PONIEDZIAŁEK: 19 grudnia 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 21 grudnia 2016 godz.0.00

1. QUINTET URMULI – "Georgian Music Of The Centuries Vol.III" – 12:10

1. Aisi    3:38

12. Zogi Igethi Kalia    2:06

14. Medley    2:41

17. Suliko    3:45

2. UKANDANZ – "Awo" Bigut Records 2016 – 12:35

1. Sewotch Men Yelaku    6:28

5. Gela Gela    6:07

3. CHROMB! – "1000" Dur Et Doux 2016 – 13:45

3. Farice    3:44

5. Bon Jour    4:31

7. Die Frabben Leben Noch    5:30

4. HENRY COW – "In Praise Of Learning" East Side Digital 1991 – 15:45

1. War    2:25

3. Beginning: The Long March    6:20

4. Beautiful As The Moon – Terrible As An Army With Banners   7:00

5. Pauline OLIVEROS – "Alien Bog / Beautiful Soop" Pogus Productions 1997 – 12:59

1. Alien Bog (excerpt)    12:59

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 938 - 1098 PONIEDZIAŁEK: 12 grudnia 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 14 grudnia 2016 godz.0.00

1. OSAMA ABDURASOL QUINTET – "Jedid" Homerecords 2016 – 14:22

3. 78 Sky    7:00

9. Habibu    7:22

2. ELECTRIC BIRD NOISE – "Desert Jelly" Silber Records 2013 – 13:31

1. Donebuggy    3:34

4. I Miss Those Hardcore Kids    2:02

7. I Come From The Earth    2:49

11. Burned By The Sands Fire And Scars Alone I Wait Counting Stars   5:06

3. SLAPP HAPPY / HENRY COW – "Desperate Straights" RéR Megacorp – 13:21

1. Some Questions About Hats    1:44

3. A Worm Is At Work    1:50

6. Desperate Straights    4:14

7. Riding Tigers    1:41

8. Apes In Capes    2:10

11. Excerpt From The Messiah    1:42

4. THE REMOTE VIEWERS – "No Voice From The Hall" Theremoteviewers 2016 – 14:18

1. Trouble With Fiction    3:46

2. No Voice From The Hall (excerpt)    5:36

3. Screens And Uniforms    4:56

5. MIRT – "Random Soundtrack" Kosmodrone 2016 – 12:40

1. Second Track    4:35

11. Main Theme    8:05

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 937 - 1097 PONIEDZIAŁEK: 5 grudnia 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 7 grudnia 2016 godz.0.00

1. ORKIESTRA ŚW.MIKOŁAJA – "Mody I Kody" Dalmafon 2015 – 11:30

3. Mazureczek    3:54

9. Kumłykowa Śpiewanka   7:36

2. VLADIWOODSTOK – "Ompa Twang" Brokensilence 2014 – 13:21

1. March Of The Dead    2:41

2. Moskvich 427    3:46

3. Hobo Man    3:22

5. Vladiwoodstok Band    3:32

3. SLAPP HAPPY – "Casablanca Moon / Desperate Straights" Virgin 1993 – 12:55

1. Casablanca Moon   2:46

3. Half Way There   3:16

5. Dawn    3:20

9. The Drum    3:33

4. FILTHY HABITS ENSEMBLE – "Grueosme Routines" Discordian 2014 – 13:02

4. The Tragic Story Of A Cockroach Eating Champion   3:32

5. Nice N'Filthy    3:32

5. Pauline OLIVEROS – "Ghostdance" Deep Listening 1998 – 13:26

2. Greetings / Saludos   2:02

3. Ghosting / Relaciones   2:25

4. Fragments / Fragmentos    4:15

5. In The House Of My Families / En Las Ca Sas De Mis Famillas    0:59

6. Reverberations / Reverberaciones    3:44

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 936 - 1096 PONIEDZIAŁEK: 28 listopada 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 30 listopada 2016 godz.0.00

1. TANGO-ORKESTERI UNTO – "Yön Tummat Siivet – Dark Wings Of The Night" ARC Music 2015

1. Juna    3:21

2. Katuvierta Pitkin    2:46

3. Jos Minut Vielä Kohtaart   4:50

2. LA PIRAMIDE DI SANGUE – "Tebe" Boring Machine / Sound Of Cobra 2012 – 13:35

3. In Bici Sulla Strada Della Perdizione    5:19

4. In Sono La Tigle    4:09

6. Sandalo    4:07

3. SLAPP HAPPY – "Sort Of" Blueprint 1999 – 15:14

1. Just A Conversation    4:05

4. Little Girls World    3:31

7. Blue Flower    5:19

11. Sort Of    2:19

4. THUMBSCREW – "Convallaria" Cuneiform 2016 – 13:32

8. The Cardinal And The Weathervane    5:11

10. Spring Ahead    8:21

5. Alain DE FILIPPIS – "Musicien Improbable" In Poly Sons 2016 – 12:21

"Solenomix"

3. Berceuse    1:20

4. Choeur Des Hommes   5:12

5. Akakieritch    1:45

6. Petit Martin (Valse)    4:04

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 935 - 1095 PONIEDZIAŁEK: 21 listopada 2016 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 23 listopada 2016 godz.0.00

1. Karim BAGGILI – "Apollo You Sixteen" Take The Bus 2016 – 12:06

8. Balka Bike    4:29

9. Al   3:44

10. Bee Red    3:53

2. Leonard COHEN – "More Best Of Leonard Cohen" Columbia 1997 – 11:11

10. Suzanne   4:18

11. Hallelujah    6:53

3. Pascal COMELADE – "El Primitivisme" Discmedi Blau 2015 – 14:06

1. Valse De La Domosselle Aux Your Verts    2:19

2. Honky Tonk Woman    1:58

8. Jac B And His Dancing Dogs    2:18

11. It's Hurt Me Too    3:19

13. Ze Wiski Twist    2:31

16. Mood Indigo    1:41

4. SLAPP HAPPY – "Acnalbasac Noom" RéR Megacorp 1990 – 13:34

1. Casablanca Moon   2:58

5. The Drum    3:44

7. The Secret    3:21

8. Dawn    3:31

5. Yves TEICHER – "Monade" Homerecords 2016 – 11:07

6. Nuages    5:48

8. Soleil Andalou    5:19

WWW.ars2.pl

Subskrybuje zawartość