"Studnia w necie - to niczym faraon na skuterze" - Józek z Korfantowa, luty 2006.

Henryk Palczewski - Zapowiedzi audycji

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 952 - 1112 PONIEDZIAŁEK: 20 marca 2017 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 22 marca 2017 godz.0.00

1. РАДА & ТЕРНОВНИК & ЯСНЫЙ ДЕНЬ – "Женитбва" Rinet 2005 - 12:06

 1. А Придёт Пора – Уколодезя Вода    3:09

 3. Бьюткаючи Подземные 2:16

5. А Не Бытб Ветрам – Говорили Говорили    6:41

2. Marek GRECHUTA - "Wiosna - Ach To Ty" Pomaton 1989 - 13:18

4. Wiosna - Ach To Ty    3:51

6. Jarmark Świata    2:36

7. Walczyk Panieński    2:33

8. Słodkie Jest Czoło Mojej Kochaneczki    1:44

9. Szuwarem I Wierzbin?    2:35

3. CAN - "Future Days" United Artists 1973 - 11:28

2. Spray    8:26

3. Moonshake    3:02

4. Vincent NOIRET - "Inside Journey" Homerecords 2016 - 13:06

1. Overture    7:32

7. What I See    5:34

5. HOMLER ANNA LIEBIG STEUART DUO - "Kelpland Serenades" PF Mentum 2005 - 12:26

1. Winter Street    6:51

8. Case In Point    5:29

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 951 - 1111 PONIEDZIAŁEK: 13 marca 2017 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 15 marca 2017 godz.0.00

1. NISIA – "Pandora E Cumpagnia" Homerecords 2016 – 11:53

7. Valse Des Voiles    3:22

8. Rosa Canta E Cunta    4:33

9. San Giusippuzzu Unn'Atu Statu    3:58

2. FRIEDL / ZABOITZEFF – "Rauch" Extraplatte 2008 – 11:33

5. Jordan    3:30

6. Weisse Burgunderin    3:40

12. Unsa Nieches Laund    4:23

3. CAN – "Ege Bamyasi" Spoon 1972 – 12:12

3. One More Night    5:36

4. Vitamin C    3:32

7. Spoon    3:04

4. Boris KOVAČ / NEW RITUAL GROUP – "The Path" ReR Megacorp 2016 – 14:07

1. Intro Into The Land    6:26

4. Traveling Music    7:41

5. X-NAVI:ET – "Technosis" Instant Classic 2016 – 11:28

5. In Extremis    4:27

7. Pseudo-Ambient    7:01

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 950 - 1110 PONIEDZIAŁEK: 6 marca 2017 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 8 marca 2017 godz.0.00

1. NATIVE AMERICAN FLUTE – "Native American Flute" Arbor Records 2016 – 12:00

4. The Song Of Love    3:28

9. Thick Snow    4:06

12. The Rainbow    4:26

2. NIEWOLNICY SATURNA – "Niewolnicy Saturna" My Shit In Your Coffee 2015 – 13:25

2. Stunts Of Life    13:25

3. Anna HOMLER – "House Of Hands" ND 2000 – 12:51

1. Jungle Cake    3:07

5. Barcata    1:29

9. E'Sha Ko'La Kee'Yo    2:48

10. Pillow Song    5:27

4. FILM IN MUSIC – "Tell Tale" Drip Audio 2016 – 12:43

6. Epilogue To Part 1    6:23

12. Finale: God's Laughter And A Parade    6:20

5. CAN – "Tago Mago" Spoon 1971 – 17:25

5. Aumgn    17:25

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 949 - 1109 PONIEDZIAŁEK: 27 lutego 2017 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 1 marca 2017 godz.0.00

1. Inna ZHELENNAYA – "Cocoon" 7dMedia 2010 – 12:18

6. Drunk    6:34

9. Mower    5:44

2. THE FANTÔMATICK BANDS – "Dr. Zab Vol. 2" Atonal 2001 – 12:46

3. Jump    2:59

6. Come Together    2:44

8. Wichikapache    1:54

10. Kubilay Khan    1:56

20. Petite Danse Italienne    0:36

22. Get Back    2:37

3. FAMILY – "It's Only A Movie / Fearless" Castle 1989 – 13:09

CD "Fearless"

1. Between Blue And Me    5:03

4. Spanish Tide    4:02

9. Blind    4:04

4. CAN – "Soundtracks" Spoon – 14:22

6. Mother Sky    14:22

5. THE CLAUDIA QUINTET – "Super Petite" Cuneiform Records 2016 – 12:25

5. Peterborough    4:07

6. Box-Colored Rhythm    8:18

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 948 - 1108 PONIEDZIAŁEK: 20 luty 2017 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 22 luty 2017 godz.0.00

1. BIG SUN – "Big Sun" Homerecords 2016 – 11:16

1. La Fille Qui Court Apres Le Soleil    4:56

7. Rive Droite    3:14

8. La Marche    3:06

2. Anna HOMLER – "Do Ya Sá Di Do" AMF 1992 – 15:06

3. Oo Nu Diya    3:27

4. Karu Karu    4:42

7. E'Sa V    2:50

10. Yesh'Te    4:07

3. ULAN BATOR – "En France / En Trance" Acid Cobra 2013 – 13:06

3. Ah Ham    5:30

5. Bugarach    7:36

4. CAN – "Monster Movie" Agat Company 1998 – 13:10

1. Father Cannot Yell    7:01

3. Outside My Door    4:09

5. KING CRIMSON – "Red" Island Records 1974 – 12:17

5. Starless    12:17

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 947 - 1107 PONIEDZIAŁEK: 13 luty 2017 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 15 luty 2017 godz.0.00

1. SAMPLER  Funky Amigos 2015 – 13:23

2. IYEKOOTO AFROBEAT INTERNATIONAL – "Olurombi"    7:05

5. NO ONE'S LAND – "Ciganka Sam Mala"    3:29

6. NO ONE'S LAND – "En Mie Huoli"    2:49

2. CAN – "Delay 1968" ArsNova 1999 – 14:58

1. Butterfly    8:20

6. Uphill    6:38

3. KING CRIMSON – "Starless & Bibble Black" The Definitive Edition – 11:48

1. The Great Deceiver    4:03

2. Lament    4:03

3. We'll Let You Know    3:42

4. ZABOITZEFF & CREW – "Miniaturen – Zoydan Suite In 3 Movements" Atonal 2000 – 14:21

1. Schön    1:49

2. Schön    2:02

3. Schön    2:40

4. Schön    1:22

5. Schön    1:32

41. Finale    4:56

5. Émilie PAYEUR – "Deadline" Kohlenstoff 2016 – 8:26

1. Fund And Games    2:19

6. Tea And Turpentine    6:07

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 946 - 1106 PONIEDZIAŁEK: 6 lutego 2017 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 8 lutego 2016 godz.0.00

1. BARAKA – "Samo Remix" Sketis 2016 – 11:50

7. Yo Piv Remix    5:08

12. Bani Odam Remix    6:42

2. FAMILY – "Bandstand" Reprise Records 1972 – 14:01

1. Burlesque    4:01

6. My Friend The Sun    4:19

9. Top Of The Hill   5:41

3. CAN – "Prehistoric Future" G.E.P. – 13:57

2.    13:57

4. REPTILIAN MAMBO – "Mamboree" Discordian 2016 – 14:43

7. Lupita    4:55

8. R-Mambo #7 (Rectillian Rambo)    5:03

9. R-Mambo #8    4:45

5. SUGARCONNECTION – "Plays Alien Cakes" No Man's Land 1994 – 12:41

14.   5:45

15.   2:11

19.   4:45

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 945 - 1105 PONIEDZIAŁEK: 30 stycznia 2017 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 1 lutego 2017 godz.0.00

1. VIGÜELA – "Temperamento" ARC Music 2016 – 13:30

3. A La Mari Juana    2:16

4. En El Brocal Del Pozo    2:23

7. En La Mancha    5:46

17. Seguidillas Carpenas "La Del Rabo El Guano"    3:05

2. Pau RIBA – "Electroccid Accid Alquimistic Xoc / Licors" Fonomusic 2013 – 16:13

13. Licors    16:13

3. Thierry ZABOITZEFF – "Alice – Les Chants D'Alice Et Du Vieux Monde" Atonal 1999 – 13:59

3. Le Trou    3:11

5. Elle Court    3:47

10. Le Nouveau Monde    4:27

12. Ils Dansent     2:34

4. Valentin CLASTRIER – Steven KAMPERMAN – "Fabuloseries" Homerecords 2016 – 12:17

1. Et La Roue De La Vie     6:46

2. Fabulo 1 – Éthérique    1:54

12. Tout Va Bien    3:37

5. GAAP KVLT – "Jinn" Zoharum 2016 – 12:06

5. Prayer 8 (Death)    5:23

6. Larache    6:43

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 943 - 1103 PONIEDZIAŁEK: 16 stycznia 2017 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 18 stycznia 2017 godz.0.00

1. 26. MIKOŁAJKI FOLKOWE 2016 2016 – 12:52

2. ORKIESTRA ŚW. MIKOŁAJA – "Hosadyna"    4:15

7. ORKIESTRA ŚW. MIKOŁAJA – "Maciek"    4:39

6. BESH O DROM – "Túl E Vizen"    3:58

2. GROUPA – "Kind Of Folk Vol.I Sweden" All Ice 2016 – 14:25

1. Eda    3:41

2. Slängpolska    5:01

8. Lifen Ko    5:43

3. Thierry ZABOITZEFF – "India" Atonal 1998 – 14:09

1. India Silks In The Wind    8:49

11. Rage & Domination    5:20

4. TATVAMSI – "Dyliżans Siedmiu" Lizard 2016 – 12:10

1. Chodzę Spać Do Rzeki    12:10

5. Dagmar KRAUSE – Anthony Moore – Peter BLEGVAD – "Camera" Blueprint 2001 – 11:58

14. The Office    3:01

15. I Heard Every Word    0:50

16. Exit Mr. Taft    1:35

24. I Said Freeze    2:14

25. Melusina Asked For Water La Recipe A Remedy    1:19

26. But Taft Is Still At Large    2:59

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 942 - 1102 PONIEDZIAŁEK: 9 stycznia 2017 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 11 stycznia 2017 godz.0.00

1. Bronisława CHMIELOWSKA – "Stare Pieśni" Fundacja Ważka 2015 – 8:03

23. Św. Szczepan Po Kolędzie Chodził    2:45

25. Iszła Hanusia Krajem Dunaju    1:34

27. Bóg W Trójcy Świętej    3:44

2. 26. MIKOŁAJKI FOLKOWE 2016 – 13:43

10. DAFNAVAZAN MOLANA – "Dance The Sun"    6:20

4. PUSHKIN KLEZMER BAND – "Ne Zhurits'a Chlopci"    3:19

8. PUSHKIN KLEZMER BAND – "Termovka"    4:04

3. SLAPP HAPPY – "Live In Japan – May, 2000"  F.M.N.Sound Factory 2001 – 15:02

3. Michelangelo    2:46

8. Casablanca Moon    3:05

10. Strayed    2:12

12. I'm All Alone    3:46

15. Who's Gonna Help Me?    3:13

4. OSSATURA – "Maps & Mazes" RéR Megacorp 2016 – 12:56

1. Lunation    2:43

4. Binoculars    1:56

5. The Great Lens    8:17

5. FREE ART ENSEMBLE – "Cap De Toro" Discordian 2015 – 14:57

1. To AEC Parte I    2:35

2. To AEC Parte II    4:03

3. Dansa Xinesa #2    8:19

WWW.ars2.pl

Subskrybuje zawartość