"Studnia w necie - to niczym faraon na skuterze" - Józek z Korfantowa, luty 2006.

Henryk Palczewski - Zapowiedzi audycji

Muzyka Ucha Trzeciego Nr 1025 - 1085. Poniedziałek 13 sierpnia 2018 godz. 19.30. Powtórka - Środa 15 sierpnia 2018 godz.0.00

1. DIKANDA – "Devla Devla" Łobez 2017 – 13:39

6. Ritarita    3:33

10. Yamali Charme Alah    5:35

11. Przebudzenie – Awakening    4:31

2. NA GÓRZE – "Szczerość" Na Górze 2018 – 13:02

1. Idziemy    2:08

10. Hej Hejt    1:42

11. Polak Polakowi    3:31

12. Unikacie Tematów    3:48

13. Meto Fizyczna    1:53

3. CAMEMBERT – "Shnörgl Attahk" Alt Rock 2011 – 11:54

1. Infinicheese    1:33

2. Clacos Zero    0:35

6. Clacos 2: Die Experimente Von Dr Frankenschnörgl    0:48

7. Le Melirtrier Volant    8:58

4. THE MUFFINS – "Secret Signals 2" New House Music 2018 – 12:57

4. Bartók Stockport    7:26

5. Why Don't You Go Play Out In Traffic    1:57

9. Buzz Adrin    3:34

5. OLBRZYM I KURDUPEL & WILLI HANNE – "In Side Shout" Requiem 2015 – 12:44

3. Eustachian Tube    6:54

4. External Acoustic Meatus    4:44

5. Ear Drum    1:06

WWW.ars2.pl

Muzyka Ucha Trzeciego Nr 1024 - 1184. Poniedziałek 6 sierpnia 2018 godz. 19.30. Powtórka - Środa 8 sierpnia 2018 godz.0.00

1. Esteban MURILIO – "Mi Verdad" Homerecords 2018 – 13:50

5. Vivela   5:20

8. Extremadura    4:55

11. Soleares    3:35

2. MAANAM – "O!" Pronit – 14:11

1. Bodek    0:15

2. O! Nie Rób Tyle Hałasu    3:31

5. Nie Poganiaj Mnie Bo Tracę Oddech    3:10

9. Jest Już Późno Piszę Bzdury    4:38

10. Ninon    1:00

11. AN-24 "Antonow"    1:37

3. TOMASZ STAŃKO & C.O.C.X. – "Tomasz Stańko & C.O.C.O.X." Pronit – 14:04

1. Mademoisell "Ka"   4:23

2. Babylon Samba    4:59

4. Mr. DD    4:42

4. Bob DRAKE – "Arx Pilosa" ReR Megacorp 2017 – 12:41

1. Dsef Tancat Saves The Multiverse    2:48

2. Afterilife Revolution    1:39

3. Cryptic Mountain    1:32

4. The Strangeness Of You    1:48

5. Letter Of Complain    1:33

6. The Molosse Of Monument Hill    1:34

7. Have A Lovely Day    1:47

5. ART ZOYD – "Phase V" In-Possible Records 2017 – 11:41

CD 1 – "Kairo / Les Particules Noires"

3. Hystérese    2:33

4. Les Espaces Infinis    0:40

5. HD 188753    2:48

6. Machines    4:38

7. Voix Lointaines    0:18

8. La Cité Fantôme    0:44

WWW.ars2.pl

Muzyka Ucha Trzeciego Nr 1023 - 1183. Poniedziałek 30 lipca 2018 godz. 19.30 - Środa 1 sierpnia 2018 godz.0.00

1. Mehdi ROSATMI & Adib ROSTAMI – "Melodic Circles – Urban Classical Music From Iran" ARC Music 2018 – 11:43

2. Journey    7:01

7. Mystic Dance    4:42

2. SIEBEN – "Crumbs" Redroom 2018 – 14:22

1. I Will Ignore The Apocalypse    3:59

3. Is It Dark Enough?    4:00

10. Sell Your Future    2:49

11. You Want Some?    3:34

3. L'OCELLE MARE – "Temps En Terre" Murailles Music 2017 – 12:20

1.     1:02

2.     4:26

3.     3:41

4.     1:08

5.     2:03

4. WILSON / LEE / BENTLEY – "Escondido Dreams" Drip Audio 2007 – 11:03

11. Mor Fee    4:12

13. Lemon    6:51

5. RAPOON – "Airstrikes" Zoharum 2017 – 14:09

2. I Hold You    4:54

6. We Watch In Wonder    9:15

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 1022 - 1182 PONIEDZIAŁEK: 23 lipca 2018 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 25 lipca 2018 godz.0.00

1. ALEC K. REDFEARN & THE EYESORES – "Sister Death" Cuneiform 2012 – 13:35

1. Fire Shuffle    7:55

3. The 7 And 6    5:40

2. Ewa DEMARCZYK – "Piosenki" Andromeda – 14:41

3. Tomaszów    4:21

7. Wiersze Baczyńskiego    5:16

11. Deszcze    5:04

3. ART ZOYD – "Les Espaces Inquiets" Cryonic 1983 – 13:08

6. Migrations    13:08

4. AQUASERGE – "Laisse Ça Etre" Almost Musique / Crammed Discs 2017 – 13:45

1. Tour Du Monde    4:05

2. Virage Sud    4:03

5. C'Est Pos Tout Mais    5:37

5. IN LOVE WITH – "Axel Erotic" Label Becoq – 12:01

1. Bien Peigne En Toute Occasion    4:32

5. Les Flics De La Police    7:29

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 1021 - 1181 PONIEDZIAŁEK: 16 lipca 2018 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 18 lipca 2018 godz.0.00

1. LA BARACANDE – "La Baracande" Becoq 2017 – 14:35

4. Tout En Me Promenant    6:23

7. Un Jour J'Ai Pris Le Temps    8:12

2. TATVAMASI – "Amor Fati" Obuh 2017 – 12:34

5. Życie To Nie Jest Spacer Po Rowninie – Life Isn't Just A Walk On A Plain 

    8:02

6. Dolina Matczynych Napomnień – A Valley Of Mother's Reprimands 

   4:30

3. Albert Marcoeur & LE QUATOUR BÉLA – "Si Oui, Oui. Sinon Non" Label Fréres 2017 – 12:24

1. Pirouttes Pour Des Prunes    6:09

3. Les Valises A Roulettes    4:01

9. Les Chemins De L'École    2:14

4. KANDINSKY EFFECT – "Somnambulist" Cuneiform 2016 – 13:10

1. Copalchi Distress Signal    4:08

2. Somnambulist   4:32

3. Petit Loup    4:30

5. ENSEMBLE SUPERMUSIQUE – "Les Porteuses D'Ô" Ambiances Magnétiques 2017 – 12:32

3. Water Carnier   12:32

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 1120 - 1180 PONIEDZIAŁEK: 9 lipca 2018 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 11 lipca 2018 godz.0.00

1. TRIORGANICO – "Floresta" Homerecords 2018 – 11:54

6. Fandangueiro    3:14

12. Alegere Meu Boi    5:03

14. El Egba    3:37

2. PINIOL – "Bran Coucou" Dur & Doux 2018 – 13:38

2. Mimolle    4:29

4. Francois 1er    9:09

3. ART ZOYD – ORCHESTRE NATIONAL DE LILLE – "Dangerous Visions / Dangereuses Visions – 1998" In-Possible Records 2018 – 14:30

5. Glissements Progressifs Du Plaisir (Création) (excerpt)    14:30

4. Anna Maria HUSZCZA – "WydziwiAnka" Requiem – Opus Series – 13:35

7. AbySsus    13:35

5. DURIO ZIBETHINUS – "Poissons Frais" Label Be Coq 2012 – 10:53

2. Porte – Épée Nain    4:50

3. Gardon    6:03

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 1119 - 1179 PONIEDZIAŁEK: 2 lipca 2018 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 4 lipca 2018 godz.0.00

1. Eric CLAPTON – "E.C. Was Here" ArsNova 1999 – 14:08

2. Presence Of The Lord    6:40

5. Ramblin' On My Mind    7:28

2. L'OEILLERE – "L'Oeillere" 2014 – 12:31

1. (excerpt)    12:31

3. RARA – "Wiatr" Zoharum 2016 – 14:21

2. Pasażerowie Wiatru    9:32

8. Gen Planety    4:49

4. THE CELLAR & POINT – "Ambit" Cuneiform 2014 – 13:27

1. 0852    4:52

3. Tabletop (a)    4:26

9. White Cylinder (b)    4:09

5. DUOT – "Live In Jamboree" Repetidor – 10:32

4. Idea 5    10:32

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 1118 - 1178 PONIEDZIAŁEK: 25 czerwca 2018 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 27 czerwca 2018 godz.0.00

1. LOS RUPHAY – "A Cry For Revolution – Earth Healing Music From Bolivia" ARC Music 2018 – 10:51

8. Willka Khantu – Sun Khantu    5:59

12. Sumaj Urunaka – Better Days    4:52

2. COLOSSEUM – "Live" Essential 1998 – 15:42

7. Lost Angeles    15:42

3. CHROMB! – "1000" Dur Et Doux 2016 – 11:45

8. Il En Fallait    11:45

4. ART ZOYD – "Phase IV" Belle 2008 – 11:13

Disc 1

2. Naufrage    6:41

3. Derniere Danse    4:32

5. Fred FRITH – "Live In Japan" Fred Records / ReR Megacorp 2010 – 11:04

7. Fukuoka III    11:04

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 1117 - 1177 PONIEDZIAŁEK: 18 czerwca 2018 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 20 czerwca 2018 godz.0.00

1. Anne Mari KIVIMÄKI – "Ilja" Kihtinäjärvi Records / Nordic Notes 2018 – 12:22

6. Anarkiaa Karjalassa / Anarchy In Karelia    1:19

7. Pitkänvaaraan / To Pitkänvaara     6:26

9. Ajettih Da Tsiganaiset    4:37

2. FALAREK BAND – "Falarek" Studio Złota Skała 1996 – 13:15

1. Freex    3:46

2. Krossen    3:39

3. Hćiwy    3:14

8. F.B.     2:36

3. DUO SABÎL & QUATUOR BÉLA – "Jadayel" Támour 2012 – 12:55

6. Ghnawa    4:53

7. Quodibet    5:14

9. Bourée    2:48

4. Sylvie CHENARD / Alexandre DUBUC / Cathy HEYDEN / Rémi LECLERC – "Allochtone" Tour De Bras 2014 – 14:04

7. Fumée D'Eau Forée    2:30

8. Corps Translucide    7:26

9. Devenir    4:08

5. Albert CIRERA – Witold OLESZAK – "Terra Plana" Multikulti Project 2018 – 11:12

5. Terra D'Ogrues    7:15

9. Terra Plana   3:57

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 1116 - 1176 PONIEDZIAŁEK: 11 czerwca 2018 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 13 czerwca 2018 godz.0.00

1. NARAGONIA QUARTET – "Mira" Homerecords 2018 – 10:28

1. Mira    3:17

4. Lapwings / Crossbills    3:38

8. Hekske / De Dieven    3:33

2. FREE SALAMANDER EXHIBIT – "Understroyed" Web Of Mimiery 2016 – 15:10

1. Unreliable Narrator    5:21

4. Time Master    5:21

6. Atheists' Potluck    4:28

3. PATHMAN – "Drzwi" Requiem Records 2016 – 13:38

1. I    3:33

2. II    5:03

3. III    2:04

4. IV   2:58

4. ART ZOYD – "Génération Sans Futur" Belle 2008 – 14:51

4. Trois Miniatures    5:14

5. Génération Sans Futur    9:37

5. MARIUSZ SOBANSKI – "House Of The Moon" 2018 – 13:15

2. Electric Trees    9:27

6. The Crows    3:48

WWW.ars2.pl

Subskrybuje zawartość