"Studnia w necie - to niczym faraon na skuterze" - Józek z Korfantowa, luty 2006.

Henryk Palczewski - Zapowiedzi audycji

  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_user_name::value_submit() should be compatible with views_handler_filter_in_operator::value_submit($form, &$form_state) in /home/epoezjap/domains/studnia.org.pl/public_html/modules/views/modules/user/views_handler_filter_user_name.inc on line 143.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_user_name::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/epoezjap/domains/studnia.org.pl/public_html/modules/views/modules/user/views_handler_filter_user_name.inc on line 143.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/epoezjap/domains/studnia.org.pl/public_html/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 1009 - 1169 PONIEDZIAŁEK: 23 kwietnia 2018 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 25 kwietnia 2018 godz.0.00

1. DIVANHANA – "Live In Mostar" ARC Music 2017 – 12:38

5. Nema Ljepše Cure Od Malene Dule    4:22

9. Da Sam Ptica    5:03

11. Oj Safete, Sajo, Sarajlijo    3:13

2. AQUASERGE – "Laisse Ça Etre" Almost Musique / Crammed Discs 2017 – 15:41

1. Tour Du Monde    4:05

3. Tintin On Est Bien Mon Loulou    6:01

6. L'Ire Est Au Rendez-Vous    5:40

3. JUMP FOR JOY! – "Keeping Score" Occasional Records 2018 – 14:50

1.     10:44

7.       4:06

4. CHICAGO / LONDON UNDERGROUND – "A Night Spent Walking Through Mirrors" Cuneiform Records 2017 – 13:00

3. Boss Redox (excerpt)     13:00

5. Cecil TAYLOR + Pauline OLIVEROS – "Solo – Duo – Poetry" Empac 2012 – 9:44

3. Cecil TAYLOR & Pauline OLIVEROS  - Duo (excerpt)    9:44

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 1008 - 1168 PONIEDZIAŁEK: 16 kwietnia 2018 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 18 kwietnia 2018 godz.0.00

1. ORKIESTRA ŚW. MIKOŁAJA – "Kraina Bojnów" Konador 2012 – 13:12

1. Kołomyjka "Nowa"    1:53

7. Wiązanka Łemkowska    4:10

8. Dobry W Hameryci    3:37

9. Zahrajte Mi Huśli    3:32

2. AQUASERGE – "Guerre EP" Crammed Discs 2016 – 11:59

1. Les Zouzes    4:38

2. Les Vacances    3:41

4. Les Plus Beaux Jours    3:40

3. Laurent THIBAULT – "Mais On Ne Peut Pas Rever Tout Le Temps" Théleme 2017 – 11:08

1. Orée    11:08

4. TOC – "Haircut" Circum Disc 2014 – 13:58

2. UPDO (excerpt)    13:58

5. Cecil TAYLOR + Pauline OLIVEROS – "Solo-Duo-Poetry" Empac 2012 – 13:03

1. Cecil TAYLOR – "Solo" (excerpt)    13:03

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 1007 - 1167 PONIEDZIAŁEK: 9 kwietnia 2018 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 11 kwietnia 2018 godz.0.00

1. GFVP – "Liqa'" Homerecords 2017 – 12:03

6. Improvisation En Magam Nahawand / L'Oiseau S'Envole    6:59

10. Polonaise    5:04

2. Jeffrey BÜTZER – "In The Grey Plumage" Ant Baby – 12:56

1. Trail Of Broken Light    3:08

2. Where The Blood Is Orange (And All The Guns Sound The Same)    2:30

3. The Mancunian Visitor    2:22

4. Blankets Of Curlews    1:44

5. In The Grey Plumage    3:12

3. MOON MEN – "Amazing Science Fiction Stories" Hand Maid 2017 – 11:57

1. New Moone    4:00

3. Locus    3:09

11. Horrible Circus Experience    4:48

4. PEGGY LEE BAND – "New Code" Drip Audio 2008 – 13:18

2. Preparations     8:35

5. Floating Island    4:43

5. Matteo Ramon AREVALOS – "Fausto Razzi: Per Piano" ReR Megacorp 2017 – 12:02

1. Per Piano 2    12:02

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 1006 - 1166 PONIEDZIAŁEK: 2 kwietnia 2018 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 4 kwietnia 2018 godz.0.00

1. AQUABELLA – "Jubilee Live" Jaro Medien GmbH 2017 – 11:17

2. Herr Mannelig    3:36

9. Lamma Bada Yafathanna    4:19

10. Mas Que Nada    3:22

2. THE COMPARTMENTALIZATIONALISTS – "Mother's Grey Dress" AntBaby – 12:02

1. Mother's Grey Dress    2:36

2. Spaggiari's Window    2:54

3. Hang A Lantern    2:15

5. Mountebank    2:15

7. Death In A Garden    2:02

3. TOC – "You Can Dance (If You Want)" Circum-Disc / La Cabine / CIDI 2012 – 12:49

1. Obsessive Compulsive Disorder    6:40

6. French Tough    6:09

4. HATI & MAZZOLL – "Teruah" Requiem Records 2017 – 13:19

1. Inspiration I    8:08

5. Inspiration V    5:11

5. RAPOON – "Rhiz" Zoharum 2017 – 15:11

6. Last Stop    15:11

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 1005 - 1165 PONIEDZIAŁEK: 26 marca 2018 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 28 marca 2018 godz.0.00

1. Gwyneth GLYN – "Tro" ARC Music / Bendigedig 2017 – 12:29

8. Y Ganwas    3:36

9. Caerdyni    3:33

13. Trafaelicus / Kidé – Magni    5:20

2. Jeffrey BÜTZER / Claire LODGE – "Past Wanstead Films" – 12:08

3. Cspionage, Sometimes   3:27

4. Hotel Explosion    3:09

5. Undiscovered Room    3:09

7. Born Without A Neek    2:23

3. RADIAN – "On – Dark Silent Off" Thrill Jockey Records 2016 – 12:09

3. Scary Objects    5:31

5. Blue Noise, Black Lake    6:23

4. KAPITAL & Richard PINHAS – "Flux" Instant Classic 2018 – 15:23

5. Welcome To Fear City    10:49

6. Terminus (Bonus Track)    4:34

5. Satoko FUJII – "Solo" Libra Records 2018 – 12:44

4. Spring Storm    12:44

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 1004 - 1164 PONIEDZIAŁEK: 19 marca 2018 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 21 marca 2018 godz.0.00

1. Photis IONATOS – "Elegio" Homerecords 2017 – 13:06

2. Habitudes    4:38

4. Elegio    5:07

9. Mémoire Anémone    3:21

2. Marek GRECHUTA – "Wiosna – Ach To Ty" Pomaton 2001 – 12:16

4. Wiosna – Ach To Ty    3:51

10. Walc Karuzelowy     2:41

11. Przejażdżka O Zachodzie Słońca    2:42

12. Taniec Z Boa    3:02

3. ICONOCLAST – "The Body Never Lies" Fang Records 2005 – 12:09

1. The Body Never Lies     1:59

3. Little Sweet Weak Bitter (Take 2)    10:10

4. ZAO – "Kawana" Musea 1991 – 13:08

2. Tserouf    8:57

4. Kabal    4:11

5. Günter SCHLIENZ – "Collage Tristes" 2015 – 13:00

2. (excerpt)    13:00

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 1003 - 1163 PONIEDZIAŁEK: 12 marca 2018 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 14 marca 2018 godz.0.00

1. Tom RAPP – "A Journal Of The Plague Year" Woronzow Records 1999 – 14:21

6. Hopelessly Romantic    3:39

10. Shoebox Symphony    10:42

a) Where Is Love?

b) State U

c) Just Let The Grass Grow

2. RLLRBLL – "Winnebagins" Wallace Records – 12:47

2. Meowth    3:54

3. Flip    4:28

4. Shawntee Lloyd    4:25

3. ICONOCLAST – "Dirty Jazz" Fang Records 2010 – 13:22

1. 40 Seconds With You    1:04

2. You're In Distress    2:52

3. Aprés Vous    5:17

4. The Punishment Office    4:09

4. LOCKWOOD / TOP / VANDER / WIDEMANN – "Fusion" Disques JMS 1981 – 13:06

2. Overdrive    4:56

4. Reliefs    8:10

5. TERNOY / CRUZ / ORINS – "Qeqertarsuatsiaat" Circum Disc 2015 – 14:42

5. Wakkanai    5:19

7. Qeqertarsuatsiaat    9:23

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 1002 - 1162 PONIEDZIAŁEK: 5 marca 2018 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 7 marca 2018 godz.0.00

1. PEARLS BEFORE SWINE – "Balaklava" ZYX Music – 13:24

6. Guardian Angels    3:03

7. Suzanne    4:58

8. Lepers And Roses    5:23

2. THE FALL – "Live – Totale's Turns / It's Now Or Never" Rough Trade 1980 – 15:02

2. Rowche Rumble    4:39

5. Choc-Stock    2:44

10. No Xmas For J.Quay    7:39

3. MAGMA – "Akt IX – Concert 1976 – Opéra De Reims" Seventh Records 1996 – 14:16

Zünd II

2. Theusz Hamtaahk (excerpt)    14:16

4. Mal WALDRON – Christian BURCHARD – "Into The Light" Materiali Sonori 1999 – 13:13

3. Looking For The Third Man    6:27

6. Marja's Ball    5:36

9. Giesing    1:10

5. Günter SCHLIENZ – "Book Of Dreams" Zoharum 2017 – 10:22

3. Kafkaesque Speeches    6:36

4. Mushrooming    3:46

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 1001 - 1161 PONIEDZIAŁEK: 28 lutego 2018 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 28 lutego 2018 godz.0.00

1. PEARLS BEFORE SWINE – "One Nation Underground" Zyx Music – 12:23

2. Playmate    2:20

4. (Oh Dear) Miss Morse    1:54

5. Drop Out!     4:03

6. Morning Song    4:06

2. THE FALL – "Extricate" Cog Sinister 1990 – 13:50

2. I'm Frank    3:13

6. Telephone Thing     4:11

9. The Littlest Rebel     3:35

10. And Therein    2:51

3. EMBRYONNCK – "Embryonnck" Staubgold 2006 – 12:25

5. Die Farbe Aus Dem All     5:32

6. Zweiter Sommer    6:53

4. TOC – "Will Never Play These Songs Again" Circum-Disc / Besides Records / Tandora Records / Do It Youssef! / L'Étourner / Tour De Brass 2017 – 14:05

2. Ultimate Earworms (excerpt)    14:05

5. WIDT – "Widt" Zoharum 2016 – 12:28

4. Bardo    4:48

5. Bharpa    7:40

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 1000 - 1160 PONIEDZIAŁEK: 19 lutego 2018 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 21 lutego 2018 godz.0.00

1. THE INCREDIBLE STRING BAND – "Changing Horses" BGO Records 2017 – 16:05

6. Creation    16:05

2. THE FALL – "Bend Sinister" Fünf Und Vierzig 1986 – 12:30

3. Shoulder Pads 1#    2:55

4. Mr. Pharmacist    2:04

7. Terry Waits Say    1:38

8. Bournemouth Runners    5:53

3. EMBRYO – "Freedom In Music" Schneeball – 14:03

4. Alphornsaga     4:10

6. Baku In Marghera    4:43

7. CPA    5:10

4. LOUIS MINUS XVI – "Kindergarten" Becoq Records 2014 – 12:03

1. La Marche    5:01

4. Columbine's Twin    7:02

5. KAZE – "Atody Man" Libra Records / Circum-Disc 2017 – 9:41

4. Morning Glow    9:44

WWW.ars2.pl

Subskrybuje zawartość