"Studnia w necie - to niczym faraon na skuterze" - Józek z Korfantowa, luty 2006.

Henryk Palczewski - Zapowiedzi audycji

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 1021 - 1181 PONIEDZIAŁEK: 16 lipca 2018 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 18 lipca 2018 godz.0.00

1. LA BARACANDE – "La Baracande" Becoq 2017 – 14:35

4. Tout En Me Promenant    6:23

7. Un Jour J'Ai Pris Le Temps    8:12

2. TATVAMASI – "Amor Fati" Obuh 2017 – 12:34

5. Życie To Nie Jest Spacer Po Rowninie – Life Isn't Just A Walk On A Plain 

    8:02

6. Dolina Matczynych Napomnień – A Valley Of Mother's Reprimands 

   4:30

3. Albert Marcoeur & LE QUATOUR BÉLA – "Si Oui, Oui. Sinon Non" Label Fréres 2017 – 12:24

1. Pirouttes Pour Des Prunes    6:09

3. Les Valises A Roulettes    4:01

9. Les Chemins De L'École    2:14

4. KANDINSKY EFFECT – "Somnambulist" Cuneiform 2016 – 13:10

1. Copalchi Distress Signal    4:08

2. Somnambulist   4:32

3. Petit Loup    4:30

5. ENSEMBLE SUPERMUSIQUE – "Les Porteuses D'Ô" Ambiances Magnétiques 2017 – 12:32

3. Water Carnier   12:32

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 1120 - 1180 PONIEDZIAŁEK: 9 lipca 2018 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 11 lipca 2018 godz.0.00

1. TRIORGANICO – "Floresta" Homerecords 2018 – 11:54

6. Fandangueiro    3:14

12. Alegere Meu Boi    5:03

14. El Egba    3:37

2. PINIOL – "Bran Coucou" Dur & Doux 2018 – 13:38

2. Mimolle    4:29

4. Francois 1er    9:09

3. ART ZOYD – ORCHESTRE NATIONAL DE LILLE – "Dangerous Visions / Dangereuses Visions – 1998" In-Possible Records 2018 – 14:30

5. Glissements Progressifs Du Plaisir (Création) (excerpt)    14:30

4. Anna Maria HUSZCZA – "WydziwiAnka" Requiem – Opus Series – 13:35

7. AbySsus    13:35

5. DURIO ZIBETHINUS – "Poissons Frais" Label Be Coq 2012 – 10:53

2. Porte – Épée Nain    4:50

3. Gardon    6:03

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 1119 - 1179 PONIEDZIAŁEK: 2 lipca 2018 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 4 lipca 2018 godz.0.00

1. Eric CLAPTON – "E.C. Was Here" ArsNova 1999 – 14:08

2. Presence Of The Lord    6:40

5. Ramblin' On My Mind    7:28

2. L'OEILLERE – "L'Oeillere" 2014 – 12:31

1. (excerpt)    12:31

3. RARA – "Wiatr" Zoharum 2016 – 14:21

2. Pasażerowie Wiatru    9:32

8. Gen Planety    4:49

4. THE CELLAR & POINT – "Ambit" Cuneiform 2014 – 13:27

1. 0852    4:52

3. Tabletop (a)    4:26

9. White Cylinder (b)    4:09

5. DUOT – "Live In Jamboree" Repetidor – 10:32

4. Idea 5    10:32

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 1118 - 1178 PONIEDZIAŁEK: 25 czerwca 2018 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 27 czerwca 2018 godz.0.00

1. LOS RUPHAY – "A Cry For Revolution – Earth Healing Music From Bolivia" ARC Music 2018 – 10:51

8. Willka Khantu – Sun Khantu    5:59

12. Sumaj Urunaka – Better Days    4:52

2. COLOSSEUM – "Live" Essential 1998 – 15:42

7. Lost Angeles    15:42

3. CHROMB! – "1000" Dur Et Doux 2016 – 11:45

8. Il En Fallait    11:45

4. ART ZOYD – "Phase IV" Belle 2008 – 11:13

Disc 1

2. Naufrage    6:41

3. Derniere Danse    4:32

5. Fred FRITH – "Live In Japan" Fred Records / ReR Megacorp 2010 – 11:04

7. Fukuoka III    11:04

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 1117 - 1177 PONIEDZIAŁEK: 18 czerwca 2018 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 20 czerwca 2018 godz.0.00

1. Anne Mari KIVIMÄKI – "Ilja" Kihtinäjärvi Records / Nordic Notes 2018 – 12:22

6. Anarkiaa Karjalassa / Anarchy In Karelia    1:19

7. Pitkänvaaraan / To Pitkänvaara     6:26

9. Ajettih Da Tsiganaiset    4:37

2. FALAREK BAND – "Falarek" Studio Złota Skała 1996 – 13:15

1. Freex    3:46

2. Krossen    3:39

3. Hćiwy    3:14

8. F.B.     2:36

3. DUO SABÎL & QUATUOR BÉLA – "Jadayel" Támour 2012 – 12:55

6. Ghnawa    4:53

7. Quodibet    5:14

9. Bourée    2:48

4. Sylvie CHENARD / Alexandre DUBUC / Cathy HEYDEN / Rémi LECLERC – "Allochtone" Tour De Bras 2014 – 14:04

7. Fumée D'Eau Forée    2:30

8. Corps Translucide    7:26

9. Devenir    4:08

5. Albert CIRERA – Witold OLESZAK – "Terra Plana" Multikulti Project 2018 – 11:12

5. Terra D'Ogrues    7:15

9. Terra Plana   3:57

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 1116 - 1176 PONIEDZIAŁEK: 11 czerwca 2018 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 13 czerwca 2018 godz.0.00

1. NARAGONIA QUARTET – "Mira" Homerecords 2018 – 10:28

1. Mira    3:17

4. Lapwings / Crossbills    3:38

8. Hekske / De Dieven    3:33

2. FREE SALAMANDER EXHIBIT – "Understroyed" Web Of Mimiery 2016 – 15:10

1. Unreliable Narrator    5:21

4. Time Master    5:21

6. Atheists' Potluck    4:28

3. PATHMAN – "Drzwi" Requiem Records 2016 – 13:38

1. I    3:33

2. II    5:03

3. III    2:04

4. IV   2:58

4. ART ZOYD – "Génération Sans Futur" Belle 2008 – 14:51

4. Trois Miniatures    5:14

5. Génération Sans Futur    9:37

5. MARIUSZ SOBANSKI – "House Of The Moon" 2018 – 13:15

2. Electric Trees    9:27

6. The Crows    3:48

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 1115 - 1175 PONIEDZIAŁEK: 4 czerwca 2018 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 6 czerwca 2018 godz.0.00

1. MUZSIKAS ENSEMBLE – "Elo Nepzene 1 – Living Hungarian Folk Music" Hungaroton 1978 – 13:13

1. To Horse, Herdsman   4:16

6. Hey-Ho     3:33

8. I Was A Flower Among Flowers    3:42

12. Children's Games    1:42

2. POLIMORPHIE – "Cellule" Grolektif Productions – 12:41

1. OW1    5:01

5. OW3    2:15

7. OW4    4:05

8. Xavier    1:20

3. Giorgos VAROUTAS – "Chronostasis" ReR Megacorp 2018 – 11:24

6. Resonator II    5:18

9. Chronostasis II    6:06

4. I.P.A. – "I Just Did Say Something" Cuneiform 2016 – 12:33

2. Sayembara    8:10

9. I Just Did Say Something    4:23

5. OLESZAK / TURNER – "Fragments Of Parts" Freeform Association 2013 – 11:03

1. Part III / Fragment 03    1:36

2. Part II / Fragment 04    4:04

3. Part III / Fragment 04    3:06

5. Part II / Fragment 01    2:17

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 1114 - 1174 PONIEDZIAŁEK: 28 maja 2018 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 30 maja 2018 godz.0.00

1. Mary Ann KENNEDY – "An Dan" ARC Music 2017 – 14:10

9. Gradh Geal Mo Chridhe – My True Love    5:02

10. Air Leathad Sleibhe – On A Hill-land Slope    4:38

11. Grioglachan – Constellation    4:30

2. PILI COIT – "Pink Noise" Dur Et Doux – 14:23

1. I Can Scream    5:11

4. Pink Noise    4:33

9. T.V. Story    4:39

3. TETSUO & L'OEILLERE – "Los 3 Companeros Desperdicios" 2011 – 11:43

2. Divine Brats    5:19

3. Les Mémoires Du L'Oeil V    6:24

4. ART ZOYD – "Musique Pour L'Odyssée" Sub Rosa 2012 – 10:43

2. Bruit. Silence – Bruit. Repos    10:43

5. WALABIX – "Walabix Invite Maris" Becoq / Al Negocito / Tricollectif – 11:51

1. Ingram    11:51

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 1113 - 1173 PONIEDZIAŁEK: 21 maja 2018 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 23 maja 2018 godz.0.00

1. LATIN QUARTER - "Pantomime Of Wealth" Westpark Music 2018 - 10:27

1. The Pantomime Of Wealth    4:22

2. Beat The Air    3:22

10. I Want You    2:43

2. RADA & TARNOVNIK - "Siostry" Wyrgorod 2016 - 14:48

9.    5:48

10.   2:31

11.     6:29

3. THE EX - "27 Passports" Ex Records 2018 - 14:25

4. New Blank Document    7:16

10. Four Billion Tulip Bulbs    7:09

4. L'OREILLE - 'Fiasco" 2011 - 12:21

3. Fiasco 3     12:21

5. SATOKO FUJII ORCHESTRA BERLIN - "Ninety-Nine Years" Libra Records 2018 - 10:07

4. Oops!    10:07

WWW.ars2.pl

MUZYKA UCHA TRZECIEGO 1112 - 1172 PONIEDZIAŁEK: 14 maja 2018 godz.19.30 - powtórka ŚRODA: 16 maja 2018 godz.0.00

1. RADA & TERNOVNIK - "Salamandra" Ur-Realist Records 2002 – 15:08

3.     4:12

5.    2:42

6.   1:50

7.    3:17

12.   3:07

2. THE EX – "Singles. Period" EX Records 2005 – 14:20

15. Trash    4:55

16. Crap-Rap    2:48

22. Lied Der Steinklopfer    3:33

23. Keep On Hoppin'    3:04

3. POIL – "L'Ire Des Papes / Dins O Cuol" Dur Et Doux 2017 – 15:59

CD "Dins O Cuol"

1. Tronche A Cul    6:49

3. Dins O Cuol    9:10

4. ART ZOYD – "Symphonie Pour Le Jour Ou Bruleront Les Cites" Belle – 12:50

1. Brigades Speciales    12:50

5. IMPROVISING TRIO – "Manna For Thought" – 9:06

3. I See You    9:06

WWW.ars2.pl

Subskrybuje zawartość